-3.7 C
Warszawa
piątek 1 grudnia • 2023
Strona głównaMODAELA PIORUN, ULUBIONA MARKA PIERWSZEJ DAMY RP Z NOWĄ KOLEKCJĄ - LIGHTINING...

ELA PIORUN, ULUBIONA MARKA PIERWSZEJ DAMY RP Z NOWĄ KOLEKCJĄ – LIGHTINING BEAUTY NA SS 2018

Marka modowa Ela Piorun znana jest w świecie mody głównie za sprawą Pierwszej Damy, która często na oficjalne okazje wybiera modele z kolekcji tego brandu. Niewiele osób jednak wie, że projektantka specjalizuje się nie tylko w kreacjach formalnych, na oficjalne okazje, ale tworzy też kreacje wieczorowe i koktajlowe.

Podczas 21 Charytatywnego Balu Irlandzkiego w Warszawie w Hotelu Hilton Ela Piorun zaprezentowała 20 modeli z kolekcji „„Lightining Beauty”. Najnowsza kolekcja SS’18 to zestawienie romantycznych, kobiecych krojów, ze świeżością wiosennych kwiatów. To szalony powiew wiatru przy wschodzącym słońcu. „Lightining Beauty” to kolekcja inspirowana obrazem Tomasza Sętowskiego „Dama czytająca w myślach” – jak mówi o niej sama Projektantka. Wyjątkowości ubraniom na sezon SS’2018 nadają wysublimowane rozwiązania, idealnie kroje, szlachetne tkaniny, a całość dopasowana jest do życia eleganckiej kobiety, dla której to dedykowana jest kolekcja.

Zobacz również: Katarzyna Warnke nago na pokazie Macieja Zienia! Under Pressure 2018

Słynąca z perfekcjonizmu Projektantka zadbała o każdy szczegół pokazu i stylizacje modelek. Klinika Essence zadbała o ich makijaż i fryzury, a DJ Krist Van D. zadbał o muzyczną oprawę modowego show.

Pozostaje tylko obserwować, które z gwiazd z rodzimego show businessu sięgną po wysublimowane kreacje Ela Piorun. Nie ma wątpliwości, ze tak się stanie w najbliższym czasie.

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze