7.9 C
Warszawa
środa 24 kwietnia • 2024
Strona głównaSPORTPIŁKA NOŻNAEKSTRAKLASA NA TARGACH SPORTEL MONACO

EKSTRAKLASA NA TARGACH SPORTEL MONACO

W dniach 23-26 października Ekstraklasa bierze udział w największych na świecie targach branży marketingu sportowego i mediów sportowych – SPORTEL. Dla spółki zarządzającej najwyższą klasą rozgrywkową w Polsce będzie to okazja do spotkania się z najważniejszymi przedstawicielami rynku medialnego z całego świata.

Ekstraklasa jest uczestnikiem targów od 2012 roku, jednak po raz pierwszy w ich historii jest obecna także w roli wystawcy. Wspólnie ze spółką – córką Ekstraklasa Live Park, prezentuje na swoich stoiskach ligę zrzeszającą szesnaście najlepszych klubów piłkarskich w Polsce. Ma to ogromne znaczenie w kontekście rozpoczęcia poszukiwania klientów potencjalnie zainteresowanych nabyciem praw mediowych, które dostępne będą dla rynku mediów od sezonu 2019/20.

Przedstawiciele Ekstraklasy oraz Ekstraklasa Live Park spotkają się w imieniu klubów z reprezentantami międzynarodowych koncernów medialnych, stacji telewizyjnych, lig zagranicznych oraz firm zajmujących się prawami telewizyjnymi.

Targi Sportel od 27 lat gromadzą najważniejsze postacie związane z nadawcami telewizyjnymi, związkami oraz ligami sportowymi, agencjami marketingu sportowego, posiadaczami praw mediowych oraz z firmami zajmującymi się technologicznym aspektem transmisji sportowych. Impreza wyznacza nowe trendy w szeroko pojętej branży łączącej w sobie sport, media oraz nowoczesne technologie.

W ubiegłym roku w targach wzięło udział ponad trzy tysiące osób reprezentujących ponad tysiąc firm i instytucji z osiemdziesięciu krajów świata. Ekstraklasa będzie na targach obecna obok największych lig sportowych na świecie, m.in. Bundesliga, La Liga, MLB, NBA, czy NFL.

Obecność Ekstraklasy na targach SPORTEL Monaco finansowana jest ze środków Unii Europejskiej, a dokładnie z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

 (źródło: ekstraklasa.org)

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze