Projektantka Kelly Truong mieszka w Polsce od 15 lat. Wcześniej mieszkali tu i prowadzili biznes jej rodzice. Kelly pierwsze miesiące w naszym kraju spędziła na nauce języka polskiego, co było dla niej trudne, ale tez pozwoliło na nawiązanie znakomitych relacji z Polakami, które skutkują tym, że swój pierwszy butik/showroom postanowiła otworzyć w centrum Warszawy.

W ostatnich dniach na otwarciu butiku wietnamskiej projektantki Kelly Truong pojawiły się egzotyczne piękności: Divine Kitenge Martyńska, Miss Exotica i aktorka znana z „Barw szczęścia” oraz Misheel Jargalsaikhan. Do grona celebrytek zachwycających się  kolekcją odzieżową i kosmetyczną dołączyły: Magdalena Antosiewicz, Eliza Gwiazda, Dorota Naruszewicz, Monika Mrozowska oraz Grzegorz Czepułkowski, dzielnie wspierający męska linię marki. Ze świata social mediów gościem specjalnym była Magdalena Gawęcka, dotychczasowa ambasadorka marki.

Zobacz również: Prezentacja kolekcji Medora by Eva Minge już za nami

Przedstawiciele mediów modowych określili kolekcję marki Kelly jako ciekawą i obiecującą, natomiast nie było końca zachwytów nad kosmetykami. Wiele uczestniczek otwarcia poddało się zabiegowi makijażu ust w ramach otwarciowych atrakcji, który okrzyknięto hitem. Nie pozostaje nam nic innego, jak wyczekiwać na otwarcia kolejnych konceptów marki, a sama projektantka zapowiada wielki pokaz charytatywny pod ważnym i poważnym patronatem na koniec 2019 roku.

Otwarcie pierwszego w Polsce butiku Kelly Couronne:

Zobacz galerię zdjęć z tego wydarzenia:

Monika Mrozowska / fot. Mariusz Konfiszer dla PRomotion Instytut Events
« z 9 »

Zobacz więcej w kategorii: Moda

4 Komentarze

  1. Czekoladka najfajniejsza!

  2. Naijwieksza gwiazda to Eliza… Gwiazda 😀

  3. Jakie to egzotyczne piękności 😀

  4. Mrozowska mimo wieku wygląda jak nastolatka, świetnie się trzyma! :O

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Gwiazdy na pokazie DE LA GARZA. Sprawdź kto się pojawił!

Antek Królikowski, Rafał Collins, Rafał Zawierucha, Fit Lovers,