Eduardo da Silva podpisał roczny kontrakt z Legią Warszawa. Były napastnik m.in. Arsenalu, Szachtara Donieck i Dinama Zagrzeb oraz reprezentant Chorwacji będzie występował z numerem 9.

W środę i czwartek Eduardo da Silva pomyślnie przeszedł testy medyczne i podpisał roczny kontrakt z Legią.

– Bardzo się cieszę, że zawodnik tej klasy dołączył do Legii. Eduardo ma ogromne doświadczenie, wniesie do zespołu dużą jakość. Wiele lat występował na najwyższym poziomie, jego umiejętności przydadzą się w walce o najwyższe cele – powiedział trener Legii Warszawa Romeo Jozak. – Legia to wielki klub z tradycjami, szanowany w całej Europie. Wiem, że liczą się tutaj tylko zwycięstwa. Grałem w świetnych zespołach i wiem, z jaką presją będę się mierzył. Liczę, że moje doświadczenie pomoże zespołowi w zdobyciu trofeów i będę wsparciem dla młodym piłkarzy – powiedział nowy zawodnik mistrza Polski.

Eduardo da Silva weźmie udział w pierwszym zimowym zgrupowaniu zespołu na Florydzie.

W związku z zakontraktowaniem nowych zawodników, klub przygotował specjalną ofertę (zniża 20 proc.)  na zakup koszulek meczowych z nazwiskami i numerami Eduardo i Antolicia. Można je na być w Legia FanStore oraz na sklep.legia.com.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Robert Lewandowski ambasadorem mistrzostw Europy w ampfutbolu! Wideo ogłaszające promuje UEFA i ŁNP!

Pozostał niespełna rok do Mistrzostw Europy Amp Futbol