18.5 C
Warszawa
sobota 18 maja • 2024
Strona głównaMUZYKABLUES • ROCK • METALDZIŚ PREMIERA NOWEGO ALBUMU FRONTSIDE!

DZIŚ PREMIERA NOWEGO ALBUMU FRONTSIDE!

Już dziś ma swoją premierę nowy album zespołu Frontside. Krążek nosi tytuł „Zmartwychwstanie” i jest to zdecydowanie najcięższy materiał grupy od 2010 roku.

Założyciel Frontside, Mariusz „Demon” Dzwonek tak komentuje nowe dźwięki: „Przedstawiamy świat, jakiego nie chcesz dostrzec, świat, jakiego się boisz i jakiego się wypierasz. Za fasadą ładu i porządku czai się zakłamanie i hipokryzja pełna wątłych, zapomnianych norm i prawideł. To jest inny wymiar życia, którego nie chcesz dotknąć – podczas gdy on niepostrzeżenie dotyka Ciebie. To wymiar niebezpieczny dla naszego jestestwa… pozbawiony zasad, opierający się na wypaczonej wierze, brudnych chwytach, To świadectwo losów napisanych zdradą, wojną i sponiewieraną nadzieją. To nie jest płyta dla tych, którzy wygodnie siadają przed telewizorem i bezrefleksyjnie chłoną propagandę. To nie jest płyta zgorzkniałych teorii spiskowych czy sztucznej szydery. Opisujemy świat jakiego powinniśmy się bać – świat jakiego z pewnością nie chcemy dla naszych następnych pokoleń. Ktoś powie, że to alternatywna rzeczywistość… Odpowiem: witaj w realnym świecie… To płyta twarda. To bodajże  najcięższe dzieło w naszym dorobku. Niektórzy czekali na tę płytę 8 lat…Wszyscy dostaną  po prostu to na co zasłużyli”.

Pierwszy singiel z nowego albumu nosi tytuł „Bez Przebaczenia” i można go posłuchać poniżej:

Płytę, w tym specjalne, limitowane wydanie z koszulką, można zamówić pod linkiem: mystic.pl/produkty.htm?search_text=zmartwychwstanie

Zobacz więcej w kategorii: Muzyka blues/rock/metal

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze