12.8 C
Warszawa
środa 4 października • 2023
Strona głównaMUZYKABLUES • ROCK • METALDZIŚ PREMIERA KONCERTOWEGO ALBUMU LINKIN PARK - ONE MORE LIGHT LIVE!

DZIŚ PREMIERA KONCERTOWEGO ALBUMU LINKIN PARK – ONE MORE LIGHT LIVE!

Zespół Linkin Park, chcąc uczcić pamięć muzyka Chestera Benningtona, przygotował koncertowe wydawnictwo „One More Light Live”.

„Album dedykujemy naszemu bratu, Chesterowi, który włożył w te koncerty całe serce i duszę” – napisali Joe Hahn, Dave Farrell, Rob Bourdon, Mike Shinoda i Brad Delson. Na płycie „One More Light Live” zamieścili 16 piosenek, które grupa Linkin Park wykonała podczas koncertów w 2017 roku, promując album „One More Light”.

„Występy, które zagraliśmy wczesnym latem, były niesamowite. Chester mówił, że to chyba najlepsza trasa w naszej historii. Nastrój braterstwa na scenie, odbijał się też na naszych wzajemnych relacjach, na relacjach z fanami. Każdej nocy, zanim wyszliśmy na scenę, koncentrowaliśmy się i dzieliliśmy się uwagami, które właśnie wpadły nam do głowy. […] Chester nigdy nie zapominał, aby wyrazić swoją wdzięczność ekipie technicznej. Wszystkim tym, którzy podróżowali z nami i sprawiali, że mogliśmy realizować nasze marzenia. Bez nich spełnienie ich nie byłoby możliwe” – dodają muzycy Linkin Park.

Tracklista:
1. Talking To Myself
2. Burn It Down
3. Battle Symphony
4. New Divide
5. Invisible
6. Nobody Can Save Me
7. One More Light
8. Crawling
9. Leave Out All The Rest
10. Good Goodbye Feat. Stormzy
11. What I’ve Done
12. In The End
13. Sharp Edges
14. Numb
15. Heavy
16. Bleed It Out

Premiera Linkin Park – „One More Light Live” 15 grudnia 2017.

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze