21.5 C
Warszawa
sobota 22 czerwca • 2024
Strona głównaMUZYKADZIŚ PREMIERA ALBUMU ROBINA SCHULZA - UNCOVERED

DZIŚ PREMIERA ALBUMU ROBINA SCHULZA – UNCOVERED

Nowa, trzecia płyta w dorobku Robina Schulza nosi tytuł „Uncovered”. Znajduje się na niej 18 piosenek. Wcześniejsze wydawnictwa niemieckiego didżeja i producenta to „Prayer” (2014) i „Sugar” (2015). Najpopularniejszym utworem promującym płytę jest „OK”, który Robin nagrał z Jamesem Bluntem a sam singiel zdobył już złoty status! 

Obecny singiel „I Believe I’m Fine” to efektu współpracy z francuskim DJ-em i producentem o pseudonimie HUGEL. Rok 2016 30-letni didżej z Dolnej Saksonii przypieczętował fantastyczną współpracą z jednym ze swoich idoli, Davidem Guettą. Piosenka „Shed A Light (feat. Cheat Codes)” już od dawna jest w Niemczech złotym singlem, a na Spotify przekroczyła barierę 100 milionów streamów, ostatnio będąc na poziomie ponad 157 mln odsłuchów. Rezultat na YouTubie to przeszło 38 mln wyświetleń (łącznie klipu i lyric wideo).

W roku 2017 Robin Schulz także doświadczył już niemałego sukcesu. Było nim otwieranie w lutym trzech koncertów Justina Biebera w Meksyku, na stadionie w stolicy tego kraju. Niemiec doprowadził swoim setem latynoską publikę do szaleństwa! Na dotarcie na światowy top muzyki klubowej Robin potrzebował zaledwie trzech lat.

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze