7.5 C
Warszawa
środa 24 kwietnia • 2024
Strona głównaMUZYKAOD DZIŚ O POLI RISE BĘDZIE CORAZ GŁOŚNIEJ! POSŁUCHAJ PIERWSZEGO SINGLA!

OD DZIŚ O POLI RISE BĘDZIE CORAZ GŁOŚNIEJ! POSŁUCHAJ PIERWSZEGO SINGLA!

Pola Rise uchyla pierwszego rąbka tajemnicy i publikuje pierwszy klip, który zapowiada debiutancki album. Utwór „Hear You”, wyprodukowany przez Robota Kocha, zwiastuje krążek „Anywhere But Here”.

„”Hear you” to utwór, który opowiada o tym jak inni ludzie czy doświadczenia wpływają na decyzje, które podejmujemy w życiu. Mimo licznych prób odcięcia się od przeszłości – ona podąża za nami i jest jak echo, którego czasami wolelibyśmy nie słyszeć. Wielokrotnie zatracamy się w uciekaniu przed przeszłością, która podświadomie nami steruje i której bez wątpienia nie da się wymazać”.  – opowiada artystka.

Debiutancki album artystki powstawał podczas licznych podróży. Nagrywając album Pola Rise odwiedziła Nowy Jork, Londyn, Kopenhagę, Berlin, Dublin, Turyn, Seul, Reykjavik i Oslo.  Krążek powstawał we współpracy z kilkoma producentami z różnych stron świata: Robot Koch, kolektyw Nector, Loxe, Emiji, Manoid i Janek Pęczak co nadało nagraniom unikalnego, niepowtarzalnego brzmienia. Na płycie zaśpiewał również islandzki wokalista Sebastian Storgaard  z zespołu Slowsteps.

Pola Rise – „Hear You”, zobacz klip:

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze