-5.8 C
Warszawa
poniedziałek 4 grudnia • 2023
Strona głównaSPORTINNE SPORTYDziecięcy Festiwal Tenisa Stołowego pod patronatem honorowym premiera Mateusza Morawieckiego

Dziecięcy Festiwal Tenisa Stołowego pod patronatem honorowym premiera Mateusza Morawieckiego

9 lutego 2019 roku, w Centrum Sportu i Rekreacji Uniwersytetu Warszawskiego odbędzie się Dziecięcy Festiwal Tenisa Stołowego. Festiwal objęty został honorowym patronatem Premiera Mateusza Morawieckiego, który w przeszłości zawodniczo uprawiał tenis stołowy.

Impreza dedykowana jest wszystkim dzieciom zainteresowanym tenisem stołowym, zarówno tym, które aktywnie uprawiają tę dyscyplinę sportu, jak również tym, które dopiero chcą ją poznać. W czasie Festiwalu odbędzie się amatorski turniej tenisa stołowego dla dzieci w wieku 9-13 lat (w 6 kategoriach wiekowych z podziałem na dziewczęta i chłopców) oraz część rekreacyjno-rozrywkowa, w której znajdą się takie atrakcje jak:

  • warsztaty plastyczne dla dzieci (dekorowanie desek do tenisa stołowego oraz koszulek);
  • pingpongowe konkursy sprawnościowe;
  • pingpongowe gry i zabawy dla najmłodszych;
  • zajęcia na ściance wspinaczkowej;
  • treningi tenisa stołowego dla nowicjuszy.

Udział w Festiwalu jest bezpłatny.

Zobacz również: Polska gospodarzem Mistrzostw Europy w tenisie stołowym w 2020 roku

Zgłoszenia do turnieju należy przesyłać drogą mailową na adres zgloszenia@mzts.pl. Termin zgłoszeń elektronicznych do turnieju upływa 08 lutego 2019 o godz. 18:00

Zapisy będą również możliwe w dniu zawodów, w godzinach 8:30-9:30 (w biurze zawodów). Nie ma limitów ilościowych dla uczestników. Wszystkie zgłoszone osoby wezmą udział w turnieju. W turnieju przewidziano puchary i nagrody rzeczowe dla najlepszych zawodników (sprzęt sportowy marki Tibhar) oraz dyplomy dla wszystkich uczestników.

Zobacz więcej w kategorii: Inne sporty

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze