Domagoj Antolić, reprezentant Chorwacji i kapitan Dinama Zagrzeb, podpisał trzyletni kontrakt z Legią Warszawa. – Dobrze znam trenera Jozaka, który był dyrektorem sportowym Dinama. To profesjonalista. Słyszałem, że Legia to klub zawsze walczący o najwyższe cele. Jestem na to przygotowany – powiedział nowy legionista.


Występujący na pozycji środkowego pomocnika 27-letni Antolić w środę pozytywnie przeszedł testy medyczne. W zespole mistrza Polski będzie występował z numerem 7.

– Domagoj Antolić jest niezwykle doświadczonym i odpowiedzialnym zawodnikiem, który będzie ważnym wzmocnieniem naszej linii pomocy. Ma w sobie ogromną boiskową inteligencję, bez względu na poziom presji i stopień rywalizacji. Przez długi czas pełnił funkcję kapitana zespołu regularnie występującego w europejskich pucharach i pokazał, że posiada wszystkie cechy piłkarza, jakich w Legii potrzebujemy – powiedział trener Romeo Jozak.

– Domagoj Antolić będzie ważnym wzmocnieniem Legii i jako wszechstronny pomocnik, pomoże nam w osiągnięciu sportowych sukcesów. Domagoj posiada duże doświadczenie, które bardzo nam się przyda, w kontekście naszych wyzwań związanych z rywalizacją w europejskich pucharach. Jestem pewien, że jego charakter lidera będzie dla nas niezwykle ważny. Wierzę, że szybko zdobędzie serca naszych kibiców i poświęci Legii najlepsze lata swojej piłkarskiej kariery – dodał dyrektor techniczny klubu Ivan Kepcija.

– Dobrze znam trenera Jozaka, który był dyrektorem sportowym Dinama. To profesjonalista. Słyszałem, że Legia to klub zawsze walczący o najwyższe cele. Jestem na to przygotowany – powiedział Domagoj Antolić.

Nowy pomocnik Wojskowych uda się z drużyną na zgrupowanie na Florydzie, które odbędzie się od 10 do 20 stycznia.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Dariusz Mioduski ponownie wybrany do zarządu ECA

Właściciel i prezes Legii Warszawa Dariusz Mioduski został