22.4 C
Warszawa
wtorek 16 lipca • 2024
Strona głównaSPORTPIŁKA NOŻNADOMAGOJ ANTOLIĆ ZAWODNIKIEM LEGII!

DOMAGOJ ANTOLIĆ ZAWODNIKIEM LEGII!

Domagoj Antolić, reprezentant Chorwacji i kapitan Dinama Zagrzeb, podpisał trzyletni kontrakt z Legią Warszawa. – Dobrze znam trenera Jozaka, który był dyrektorem sportowym Dinama. To profesjonalista. Słyszałem, że Legia to klub zawsze walczący o najwyższe cele. Jestem na to przygotowany – powiedział nowy legionista.


Występujący na pozycji środkowego pomocnika 27-letni Antolić w środę pozytywnie przeszedł testy medyczne. W zespole mistrza Polski będzie występował z numerem 7.

– Domagoj Antolić jest niezwykle doświadczonym i odpowiedzialnym zawodnikiem, który będzie ważnym wzmocnieniem naszej linii pomocy. Ma w sobie ogromną boiskową inteligencję, bez względu na poziom presji i stopień rywalizacji. Przez długi czas pełnił funkcję kapitana zespołu regularnie występującego w europejskich pucharach i pokazał, że posiada wszystkie cechy piłkarza, jakich w Legii potrzebujemy – powiedział trener Romeo Jozak.

– Domagoj Antolić będzie ważnym wzmocnieniem Legii i jako wszechstronny pomocnik, pomoże nam w osiągnięciu sportowych sukcesów. Domagoj posiada duże doświadczenie, które bardzo nam się przyda, w kontekście naszych wyzwań związanych z rywalizacją w europejskich pucharach. Jestem pewien, że jego charakter lidera będzie dla nas niezwykle ważny. Wierzę, że szybko zdobędzie serca naszych kibiców i poświęci Legii najlepsze lata swojej piłkarskiej kariery – dodał dyrektor techniczny klubu Ivan Kepcija.

– Dobrze znam trenera Jozaka, który był dyrektorem sportowym Dinama. To profesjonalista. Słyszałem, że Legia to klub zawsze walczący o najwyższe cele. Jestem na to przygotowany – powiedział Domagoj Antolić.

Nowy pomocnik Wojskowych uda się z drużyną na zgrupowanie na Florydzie, które odbędzie się od 10 do 20 stycznia.

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze