21.3 C
Warszawa
piątek 14 czerwca • 2024
Strona głównaPODRÓŻEDJ ADAMUS NA RAJSKIEJ WYSPIE!

DJ ADAMUS NA RAJSKIEJ WYSPIE!

DJ Adamus po raz kolejny wyruszył spełnić swoje podróżnicze marzenia. Tym razem, pod koniec lipca udało mu się polecieć na mało znany, czarny ląd – Zanzibar. 

To kraina, która powoli otwiera się na turystów. Z białymi plażami, szmaragdowymi wodami oceanu, skrywającymi barwne rafy koralowe… Można na niej spotkać wielu Polaków. Jednak prócz pobytu w resortach turystycznych DJ ADAMUS sam ruszył w głąb wyspy i zwiedził słynne miasto STONE TOWN – miejsce, w którym urodził się FREDDIE MERCURY. W wolnej chwili rozkoszował się krajobrazami i tamtejszą kuchnią. W końcu to Wyspa Przypraw pachnąca goździkami, cynamonem i pieprzem. Nic więc dziwnego, że DJ Adamus dał się ponieść swojej kulinarnej pasji i udało mu się nawet samemu ugotować lokalne potrawy! Oczywiście pozostały czas poświęcił na zwiedzanie Zanzibaru, miał też okazję poznać lokalnych muzyków. Jest duża szansa, że już niebawem pojawi się tam znowu.

– „Chciałem poczuć to miejsce i zebrać kolejne inspiracje – projekt zwiedzania świata i inspiracji muzycznych oraz kulinarnych cały czas rozwijam w sobie” – dodaje DJ ADAMUS.

 

[Best_Wordpress_Gallery id=”67″ gal_title=”20160812120000″]

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze