9.2 C
Warszawa
wtorek 23 kwietnia • 2024
Strona głównaGRYDIGITAL SUN WRAZ Z 11 BIT STUDIOS UJAWNIAJĄ 11 KLUCZOWYCH FAKTÓW O...

DIGITAL SUN WRAZ Z 11 BIT STUDIOS UJAWNIAJĄ 11 KLUCZOWYCH FAKTÓW O NADCHODZĄCYM RPG MOONLIGHTERZE

11 Faktów o Moonlighterze to esencja wszystkiego co powinienieś wiedzieć o grze zanim rozpoczniesz przygodę. Szybka lekcja o taksonomii potworów zamieszkujących lochy, rzut okiem na bossów czających się w najbardziej mrocznych zakamarkach, niuanse i triki ekonomii rządzącej wioską Rynoka, gdzie żyje Will – główny łowca przygód z Moonlightera i sklepikarz w jednym – i rywalizuje lub współpracuje z innymi handlarzami z wioski.

To oraz inne informacje są właśnie do odkrycia w trailerze „11 Faktów o Moonlighterze”:

Stworzona przez Digital Sun, wydawana przez 11 bit studios gra rozpoczyna swoją opowieść w chwili, gdy w czasie prac archeologicznych odkryto szereg tajemniczych wrót. Ludzie szybko zrozumieli, że prowadzą one do innych światów i wymiarów. Niebawem powstała tam również niewielka, kupiecka wioska o nazwie Rynoka – a jej głównym przeznaczeniem stało się zaopatrywanie poszukiwaczy przygód, dla których brawura i obietnica bogactwa były silniejsze niż zdrowy rozsądek…

Zobacz także: Moonlighter zadebiutuje na Xbox One, PS4 i PC 29 maja

Moonlighter to RPG akcji z elementami rogue-lite. Wciel się w postać Willa, głodnego przygód sklepikarza, który marzy, by zostać bohaterem. Gra wychodzi 29 maja na PC, PS4 oraz Xbox One w cenie $19.99 i równej w innych walutach. Wersja na Nintendo Switch przygotowywana jest na 3. kwartał.

Zobacz więcej w kategorii: Gry

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze