Destructive Creations, studio stojące za RTS’em Ancestors Legacy weszło do nowego projektu w roli wydawcy. „Coś specjalnego”, o którym wspominali jakiś czas temu, nosi nazwę – Daymare: 1998!

Destructive Creations połączyło siły z Invader Studios, utalentowanymi ludźmi, którzy pracowali przy remake’u Resident Evil 2, i którzy będą producentem Daymare: 1998. Zespół DC również w dużym stopniu będzie odpowiedzialny za produkcję, pracując nad niektórymi animacjami, scenkami przerywnikowymi i wieloma innymi częściami gry, upewniając się, że wszystko jest dobrze dopracowane do wydania gry na PC w drugim kwartale 2019 roku.

Zobacz również: Nowa polska psychodeliczna gra logiczna Clinically Dead już wkrótce na PC

Uruchomiona już została strona gry Daymare: 1998 w sklepie Steam, pod tym adresem: https://store.steampowered.com/app/842100/Daymare_1998/, więc fani mogą uzyskać od razu więcej informacji na temat tego tytułu. Więcej informacji na temat gry można także zaczerpnąć na stronie: www.daymarethegame.com.

Daymare 1998, zobacz zwiastun:

Daymare: 1998 to trzecioosobowa gra typu survival horror, której akcja toczy się pod koniec lat 90. XX wieku i która jest pełna odniesień do popkultury tego okresu.

Zobacz więcej w kategorii: Gry

1 Komentarze

  1. 0:17 w tym teaserze :O ciary!

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Ultra Off-Road 2019: Alaska wkrótce na Nintendo Switch

Już 25 października br. na Nintendo Switch wydany