-5.9 C
Warszawa
czwartek 30 listopada • 2023
Strona głównaGRYDestructive Creations i Invader Studios wydadzą Daymare: 1998 na PC w 2019...

Destructive Creations i Invader Studios wydadzą Daymare: 1998 na PC w 2019 roku

Destructive Creations, studio stojące za RTS’em Ancestors Legacy weszło do nowego projektu w roli wydawcy. „Coś specjalnego”, o którym wspominali jakiś czas temu, nosi nazwę – Daymare: 1998!

Destructive Creations połączyło siły z Invader Studios, utalentowanymi ludźmi, którzy pracowali przy remake’u Resident Evil 2, i którzy będą producentem Daymare: 1998. Zespół DC również w dużym stopniu będzie odpowiedzialny za produkcję, pracując nad niektórymi animacjami, scenkami przerywnikowymi i wieloma innymi częściami gry, upewniając się, że wszystko jest dobrze dopracowane do wydania gry na PC w drugim kwartale 2019 roku.

Zobacz również: Nowa polska psychodeliczna gra logiczna Clinically Dead już wkrótce na PC

Uruchomiona już została strona gry Daymare: 1998 w sklepie Steam, pod tym adresem: https://store.steampowered.com/app/842100/Daymare_1998/, więc fani mogą uzyskać od razu więcej informacji na temat tego tytułu. Więcej informacji na temat gry można także zaczerpnąć na stronie: www.daymarethegame.com.

Daymare 1998, zobacz zwiastun:

Daymare: 1998 to trzecioosobowa gra typu survival horror, której akcja toczy się pod koniec lat 90. XX wieku i która jest pełna odniesień do popkultury tego okresu.

Zobacz więcej w kategorii: Gry

Zobacz również

1 KOMENTARZ

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze