19.9 C
Warszawa
czwartek 13 czerwca • 2024
Strona głównaMUZYKAINNE GATUNKI MUZYKIDeep Dance - Telepatia. Premiera singla!

Deep Dance – Telepatia. Premiera singla!

Najnowszy singiel Deep Dance pt. „Telepatia” dotyka zagadnienia telepatii. Czy kiedykolwiek zdarzyło się wam ściągnąć myślami najbliższą osobę bądź też wydawało się wam, że czytacie w czyichś myślach?

„Telepatia” to historia dwojga ludzi, którzy „przyciągnęli” miłość bez użycia żadnych znanych człowiekowi zmysłów. Zdjęcia do utworu były nagrywane na malowniczej Majorce. Za obrazek odpowiada firma Mediarec. W głównej roli oprócz Patryka Janasa (wokalisty) możemy zobaczyć hiszpańską modelkę Coral.

Zobacz również: Patryk Janas w głównej roli w nowym serialu „Rodzinny interes”

Zobacz teledysk Deep Dance – Telepatia:

Deep Dance – pod tym pseudonimem artystycznym kryje się „Polski Cristiano Ronaldo” czyli Patryk Janas – aktor, muzyk, model, kompozytor oraz wokalista. Jego twórczość znana jest wśród Polonii w całej Europie. Mimo krótkiego stażu na rynku muzycznym, wystąpił wiele razy m.in. w Szwajcarii, Anglii czy Holandii, dając w zeszłym roku ponad 100 koncertów.

Patryk współpracuje z najlepszymi, czego dowodem jest m.in. nagrany w międzynarodowym duecie teledysk ze słowacką gwiazdą Papajam, czy piosenka „W Tańcu Trzymasz Mnie” zaśpiewana ze znakomitą wokalistką – Veronicą. Na scenie czuje się jak ryba w wodzie, nawiązując kontakt i zdobywając serca publiczności.

„Polski Cristiano” jest osobą medialną, ma za sobą liczne występy w teledyskach, reklamach telewizyjnych, serialach, filmach czy sesjach zdjęciowych. Patryka można było zobaczyć chociażby w produkcji Patryka Vegi „Kobiety Mafii”.

Zobacz więcej w kategorii: Inne gatunki muzyki

Zobacz również

1 KOMENTARZ

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze