-5.8 C
Warszawa
poniedziałek 4 grudnia • 2023
Strona głównaMUZYKA"Dance Alone" - prawdziwie imprezowy hymn od INNA i The Victor!

„Dance Alone” – prawdziwie imprezowy hymn od INNA i The Victor!

INNA powraca z nowym przebojem „Dance Alone” we współpracy z albańskim wokalistą The Victor. To prawdziwy imprezowy hymn, który zabierze Was prosto na taneczne parkiety!

„Jestem bardzo podekscytowana tym numerem i współpracą z The Victor! Mam nadzieję, że Wam też spodoba się ta piosenka. I jestem pewna, że nie będziecie tańczyć do niej sami!” – mówi INNA.

„Uwielbiam pracować z INNĄ. To prawdziwa artystka z klasą. Swoim profesjonalizmem i otwartością na nowe pomysły dała mi ogromny komfort do wyrażenia mojej artystycznej kreatywności. Jestem szczęśliwy, że mieliśmy możliwość pracy nad tym utworem razem. Mam nadzieję, że każdy będzie się przy nim bawił tak dobrze jak my!” – mówi The Victor.

Piosenka została napisana przez Wayna Hector, Marcela Botezan, Sebastian a Barac, Alexa Cotoi i Elenę Alexandrę Apostoleanu. Za tekst odpowiadają Wayne Hector i Elena Alexandra Apostoleanu, a za produkcję Marcel Botezan, Sebastian Barac i Alex Cotoi. Klip został zrealizowany przez Jimachez i Andreia Rădulescu.

link: https://www.youtube.com/watch?v=J_832E9Ioa0

W tym roku INNA wydała już 2 numery we współpracy ze światowej sławy producentami: „Freak” z Tujamo i „Rock My Body” z R3habem – numer, który podbił radiowe listy we Francji, Turcji, Holandii, Norwegii, Finlandii! Także jej numer „VKTM” z Sickotoyem i TAG dostał nowego życia – został wykorzystany w kampanii Victoria Secret Icon. W spocie wystąpiły największe gwiazdy światowej sceny modelingu: Gisele Bundchen, Naomi Campbell, Emily Ratajkowski, Hailey Rhode Baldwin Bieber, Candice Swanepoel, Adriana Lima czy Adut Akech Bior.

INNA jest jedną z najpopularniejszych artystek z Rumunii z imponującą karierą międzynarodową, ponad 10 miliardami wyświetleń i streamów, ponad 7 milionami subskrybentów na YouTube i 11 milionami miesięcznych słuchaczy na Spotify!

The Victor jest znany z jego różnorodności, sposobu łączenia odmiennych gatunków muzycznych z jego charakterystycznym brzmieniem i wyjątkową jakością oraz unikalnym zmysłem tworzenia do tego wizualizacji. Z jego wizją i pracowitością The Victor jest gotowy do stawiania sobie wyzwań i oferowania światu lepszej muzyki każdego dnia.

Materiał prasowy: Global Records Polska

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze