7.9 C
Warszawa
środa 24 kwietnia • 2024
Strona głównaTECHNIKAGADŻETYCZAS ZMIERZYĆ SIĘ Z KOLEKCJĄ SWATCH X DRAGON BALL Z SĄ TU...

CZAS ZMIERZYĆ SIĘ Z KOLEKCJĄ SWATCH X DRAGON BALL Z SĄ TU GOKU, CELL, FRIEZA, MAJIN BUU, GOHAN, VEGETA, KAME SENNIN ORAZ SHENRON

Uwaga fani anime! Czas odkryć Kolekcję SWATCH X DRAGON BALL Z. Siedem zegarków Swatch, zestaw ze specjalnej edycji w świeży sposób przedstawiają kultowych bohaterów Dragon Ball Z. Nawet ci, którzy nie widzieli Dragon Ball Z, pewnie słyszeli coś na temat tej jednej z najpopularniejszych historii ze świata anime, opowiadającej o Goku i jego przyjaciołach, walczących w obronie Ziemi przed złoczyńcami.
Marka Swatch chce, by jej zegarki przywoływały wspomnienia i przedstawia swoją kolorową, zabawną i innowacyjną interpretację Dragon Ball Z. Na wierzchu i spodzie każdego z zegarków umieszczono dwie wersje postaci bądź elementów nawiązujących do tego samego bohatera. Nazwy bohaterów znalazły się na górnej szlufce: z wierzchu po angielsku, na odwrocie po japońsku, natomiast logo Dragon Ball Z umieszczono na dolnej szlufce, co świadczy o dbałości o szczegóły i pasji, z jaką realizowano ten projekt.

Kolekcja Swatch X Dragon Ball jest dostępna w sklepach Swatch oraz w Internecie od 25 sierpnia 2022 r. Modele SHENRON X SWATCH LIMITED EDITION oraz SHENRON X SWATCH, ukazały się 1 października 2022 r.

Informacje o Swatch
Kultowy, prowokacyjny czasomierz, który uratował szwajcarski przemysł zegarmistrzowski dzięki swojemu wizjonerskiemu
założycielowi Nicolasowi Haykowi. Kolorowe, radosne, głośne, wyraziste i wiecznie reinterpretowane na różne sposoby.
Wyprodukowane w Szwajcarii, a dzięki produkcji przemysłowej i tylko 51 częściom, dostępne w niewygórowanej cenie. Od
momentu narodzin „drugiego zegarka” w marcu 1983 roku sprzedano ich setki milionów. W bardzo krótkim czasie firma Swatch stała się jedną z najsłynniejszych marek na świecie – a przy tym pozostała wierna własnej tożsamości. Średnio raz na półtora dnia powstaje nowy wzór firmy Swatch, który pojawia się w sprzedaży raz na miesiąc lub staje się częścią kolekcji specjalnej.
Firma Swatch, znana z rewolucyjnych koncepcji, kreatywnych modeli i przyjemności, jaką czerpie z prowokacji, uwielbia zaskakiwać swoich klientów. Zegarki Swatch są popularnym płótnem dla artystów pracujących w wielu stylach. Jest to prawdopodobnie największa na świecie galeria sztuki na nadgarstku. Hotel Swatch Art Peace w Szanghaju oferuje (artystyczną) wolność dla artystów-rezydentów z całego świata. Dzięki swojemu zaangażowaniu w niszowe dyscypliny sportowe i Swatch Proteam, producent
zegarków utorował drogę do popularności takim dyscyplinom jak narciarstwo freestylowe, BMX i surfing. Uważaj, Swatch
uzależnia: Swatch Club liczy kilkaset tysięcy członków.

Informacje o Toei Animation Inc.
Mająca swoją siedzibę w Los Angeles firma Toei Animation Inc. zarządza dystrybucją najważniejszych filmów będących własnością Toei Animation, w tym franczyzą seriali Dragon Ball, Sailor Moon, One Piece, Digimon, Saint Seiya i wielu innych, na terenie Ameryki Północnej, Łacińskiej i Południowej, Afryki Południowej, Australii oraz Nowej Zelandii. Biuro Toei Animation w Los Angeles zarządza także wszelkimi licencjami na produkty przeznaczone dla konsumentów, wykorzystujące marki filmowe i telewizyjne tej firmy, na powyższych obszarach. Więcej informacji na toei-animation-usa.com.

Informacje o Toei Animation Europe SAS
Mająca swoją siedzibę w Paryżu firma Toei Animation Europe zajmuje się dystrybucją filmów oraz komercyjnym wykorzystaniem portfolio seriali animowanych produkcji Toei Animation w Europie, Afryce oraz na Bliskim Wschodzie. Do najpopularniejszych seriali należą: Captain Harlock, Dragon Ball, Saint Seiya, Sailor Moon oraz One Piece. Więcej informacji na toei-animation.com.
Informacje o Toei Animation Enterprises Ltd.
Mająca swoją siedzibę w Hongkongu firma Toei Animation Enterprise Ltd. jest odpowiedzialna za udzielanie licencji na obszarze Azji na seriale produkowane przez Toei Animation. Zarządza także na tym obszarze wszelkimi licencjami na produkty przeznaczone dla konsumentów, wykorzystujące dzieła filmowe i telewizyjne tej firmy. Więcej informacji na toei-anim.com.

 

Materiał Prasowy: Swatch

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze