Polskie studio CD Projekt Red przed targami branży komputerowej E3 w Los Angeles, zaprezentowało zwiastun do swojej najnowszej produkcji, gry Cyberpunk 2077. Po obrazie, można stwierdzić że projekt jest już na zaawansowanym etapie rozwoju.

Cyberpunk 2077 zabierze graczy do futurystycznej wersji Ameryki znajdującej się w rękach megakorporacji kontrolujących wszelkie aspekty życia obywateli tego kraju; tam, gdzie nie sięgną ich wpływy, będą natomiast rządzić gangi.

Zobacz również: Dymiąca Warszawa w World War 3! Będzie hit?

Night City, Kalifornia. Rok 2077. Świat się rozpada. Megakorporacje kontrolują wszystkie sfery życia z wysokości swoich megalitycznych biurowców. Poniżej, ulicami rządzą naszprycowane gangi, technoszumowiny, i dilerzy nielegalnego braindance’u. Pomiędzy nimi – mieszanina dekadencji, seksu i popkultury na tle okrutnych zbrodni, skrajnego ubóstwa i obietnicy nieosiągalnego American Dream. Jesteś V, cyberpunkiem. W tętniącym życiem i technologią świecie wzmocnionych cybernetycznie ulicznych wojowników, błyskotliwych netrunnerów i korpohakerów zaczyna się Twoja opowieść.

Zobacz nowy zwiastun gry Cyberpunk 2077 – RPGa mrocznej przyszłości stworzonego przez polskie studio CD Projekt Red, twórców gry Wiedźmin 3: Dziki Gon:

Zobacz więcej w kategorii: Gry

7 Komentarze

  1. kiedy to wejdzie?

  2. czekam, kiedy wejdzie do sklepów ktoś wie ?

    1. dopiero CD Projekt Red wypuścił trailer, ale na targach E3 w Los Angeles pokazali już grywalny 1 poziom, mam nadzieję, że to ukaże się jeszcze w tym roku

  3. Już się nie mogę doczekać!!! Zapowiada się wybornie!

  4. przepięknie to wygląda, jestem dumny z rodaków, że potrafią stworzyć coś na światowym poziomie!

    1. Na razie to tylko zwiastun, poczekamy zobaczymy czy gra jest warta zachodu.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Ultra Off-Road 2019: Alaska wkrótce na Nintendo Switch

Już 25 października br. na Nintendo Switch wydany