-3.9 C
Warszawa
sobota 2 grudnia • 2023
Strona głównaFILMAKCJA • SCIENCE-FICTIONCREED II. MICHAEL B. JORDAN ZASKOCZYŁ FANÓW!

CREED II. MICHAEL B. JORDAN ZASKOCZYŁ FANÓW!

Premierze nowego zwiastuna filmu „Creed II” (film można będzie oglądać od 23 listopada) towarzyszyło w minioną sobotę niecodzienne wydarzenie. Otóż grający Adonisa Creeda Michael B. Jordan postanowił zrobić niespodziankę widzom jednego z nowojorskich kin i osobiście pojawił się, by razem z nimi obejrzeć zwiastun na dużym ekranie.

Zaskoczenie widowni było ogromne, a zarówno zwiastun, jak i gwiazda filmu wzbudzili prawdziwy entuzjazm sali, co uchwyciła kamera. Krótką relację ze swojej wizyty w kinie Michael B. Jordan zamieścił na Instagramie. Dla fanów „Rocky’ego” i „Creeda”, którzy nie mogą doczekać się kontynuacji filmowej sagi, było to wydarzenie weekendu!

Zobacz również: Jest już drugi oficjalny zwiastun filmu „Creed II”

Po wielkim sukcesie kasowym i prestiżowym (m.in. nominacja do Oscara i Złoty Glob dla Sylvestra Stallone), opowieść o Adonisie Creedzie i Rockym Balboa doczekała się dalszego ciągu. Adonis Creed (Michael B. Jordan) stara się pogodzić sprawy osobiste z treningami do najważniejszego bokserskiego starcia w karierze. Będzie musiał stanąć na ringu do walki z przeciwnikiem związanym z tragedią, która dotknęła niegdyś jego rodzinę. Adonis wciąż ma jednak w swym narożniku Rocky’ego Balboę (Sylvester Stallone), który wspiera go we wszystkich trudnych chwilach. Razem stawią czoło demonom przeszłości, poddadzą w wątpliwość wyznawane wartości i staną w obronie wspólnego dziedzictwa.

https://www.instagram.com/p/BoWzGSFArIh/?utm_source=ig_web_copy_link

„Creed II” w kinach już od 23 listopada 2018 roku!

Zobacz więcej w kategorii: Film akcji/science-fiction

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze