UFC ogłosiło dzisiaj główną walkę wieczoru gdzie Donald “Cowboy” Cerrone zmierzy się z Darrenem Tillem w pięcio rundowym pojedynku podczas gali w Gdańsku w sobotę 21 października w Ergo Arenie.

Kibice mieszanych sztuk walki w Polsce będą mieli okazję zobaczyć w akcji weterana tego sportu, Donalda Cerrone (32-8; walczący z Albuquerque, Nowy Meksyk), który jest dobrze znany z jego elektryzujących występów w oktagonie. Wcześniej “Kowboj” zwyciężał z takimi zawodnikami, jak Eddie Alvarez, Benson Henderson czy Matt Brown. Teraz Cerrone powróci do Oktagonu, aby po raz kolejny zbliżyć się do ścisłej czołówki kategorii półśredniej w organizacji.

Zobacz również: Karolina Kowalkiewicz wystąpi na gali UFC w Gdańsku

Przeciwnikiem doświadczonego Amerykanina będzie Darren Till (15-0-1; walczący z Liverpoolu, Anglia), 24-letni, niepokonany zawodnik pod szyldem UFC stoczył trzy pojedynki i nie poniósł jeszcze nigdy porażki w całej swojej karierze w mma. 

W jego ostatniej walce podczas UFC Fight Night: Volkov vs. Struve Till zwyciężył dominująco z Bojanem Velickovicem. Dla Brytyjczyka będzie to bez wątpienia najważniejsza walka w jego dotychczasowej karierze. 

Till zrobi jednak wszystko, aby dopisać kolejne zwycięstwo do swojego konta i pozostać niepokonanym zawodnikiem. Till powiedział: Mam 10 razy więcej siły niż on. Zatrzymam go w pierwszej rundzie! To będzie wspaniałe przeżycie zawalczyć w Polsce i mieć fanów po swojej stronie. Fani z Liverpoolu na pewno będą ze mną w Polsce i jestem ogromnie wdzięczny za wsparcie. Walka wieczoru to dla mnie ogromny zaszczyt.

Rozkład walk na UFC Fight Night w Gdańsku. Wszystkie zestawienia mogą ulec zmianie, a kolejność walk jest do potwierdzenia:

Pojedynek w kategorii półśredniej – Walk wieczoru  

Donald Cerrone vs. Darren Till

Pojedynek w kategorii średniej

Trevor Smith vs Ramazan Emeev

Pojedynek w kategorii średniej

Jonathan Wilson vs Oskar Piechota

Pojedynek w kategorii ciężkiej

Dmitrii Smoliakov vs Adam Wieczorek

Pojedynek w kategorii półciężkiej

Jan Błachowicz vs Devin Clark

Pojedynek w kategorii koguciej

Damian Stasiak vs Brian Kelleher

Pojedynek w kategorii piórkowej

Artem Lobov vs. Andre Fili

Pojedynek w kategorii lekkiej

Marcin Held vs. Teemu Packalen 

Pojedynek w kategorii słomkowej

Karolina Kowalkiewicz vs. Jodie Esquibel

Bilety na galę UFC Fight Night® Gdańsk są już w sprzedaży za pośrednictwem www.eventim.pl/ufc w przedziale cenowym 89PLN, 129PLN, 169PLN, 269PLN, 309PLN, 349PLN, 399PLN, 499PLN, 669PLN, 899PLN oraz 1199PLN.

3 Komentarze

  1. dokładnie Karola to będzie sztos walka! ale Heldzika walki też się nie mogę doczekać, oby dał radę!! musi!! :d a bilety są jeszcze na eventimie z tego co widziałem

  2. Ja kupuję tylko bilet dla Karoliny Kowalkiewicz

    1. ja tak samo 😀 Ale walka wieczoru może być ciekawa też

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Strefa KSW na targach Go Active Show 2019. Zobacz harmonogram

Federacja KSW ogłosiła, że podczas zbliżających się targów