9.2 C
Warszawa
wtorek 23 kwietnia • 2024
Strona głównaMUZYKABLUES • ROCK • METALCOMA PREZENTUJE NOWY TELEDYSK - PROSTE DECYZJE

COMA PREZENTUJE NOWY TELEDYSK – PROSTE DECYZJE

Po bardzo dobrze przyjętym klipie do singla „Lajki”, łódzka Coma prezentuje nowy obrazek. Tym razem są to „Proste Decyzje”.

Fakt, że ten właśnie utwór został wybrany na kolejnego singla z albumu „Metal Ballads vol.1” to decyzja fanów; wynik sondy przeprowadzonej na fanpage’u Comy był jednoznaczny: „To chyba Prosta Decyzja :-)” – pisała większość. Spośród innych utworów zespołu, nowy singiel wyróżnia się pozytywnym przesłaniem:

„(…)Po co komplikować sobie życie, skoro rzeczywistość jest wystarczająco zagmatwana, odważmy się na prostomyślność i uczciwość, spójrzmy na siebie bez filtrów i spróbujmy się polubić” – mówi o temacie utworu Piotr Rogucki.

Teledysk w reżyserii Tadeusza Śliwy można zobaczyć poniżej:

Album „Metal Ballads vol. 1” ukazał się 20 października 2017. Producent płyty, Paweł Cieślak z Łódzkiego podwórka, na którym od lat tworzy Coma, dokonał wyrazistej dekonstrukcji w warstwie brzmieniowej kapeli. Jest to pierwszy materiał od lat, na którego jakość zespół pracował wraz z producentem. Przy okazji Coma ogłosiła, że Paweł Cieślak został nowym członkiem grupy.

Tracklista „Metal Ballads vol.1” przedstawia się następująco:

 1. Uspokój się
 2. Lajki
 3. Widzę do tyłu
 4. Za słaby
 5. Odwołane
 6. Snajper
 7. Odniebienie
 8. Cukiernicy
 9. Konfetti
 10. Za chwilę przestaniemy świecić
 11. Proste decyzje

W dniu premiery „Metal Ballads vol.1” zespół ruszył na pierwszą część trasy promującej płytę, odwiedzając największe polskie miasta. Trasa zostanie wznowiona w kwietniu bieżącego roku, a zespół będzie aktywny koncertowo przez cały 2018.  Album „Metal Ballads vol.1” jest do nabycia pod linkiem: http://bit.ly/ComaMetalBallads

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze