11 bit studios zapowiedziało event przedpremierowy gry Children of Morta. Przez 72 godziny – od dziś, 19 czerwca od 17:00 – użytkownicy Steam będą mogli za darmo pobrać i przetestować oczekiwanego RPG-a akcji. Produkcję, w której duży nacisk położono na fabułę, tworzy studio Dead Mage, a jej wydawcą będzie 11 bit studios.

Również od dziś można składać zamówienia przedpremierowe, dostępne z 10-procentową zniżką. Zamawiający otrzymają w dniu premiery dodatkowo ścieżkę dźwiękową. Children of Morta ukaże się latem na Xbox One, Nintendo Switch, PlayStation 4 oraz PC.

Zobacz również: People Can Fly i Square Enix prezentują „Outriders”

„Jesteśmy podekscytowani dając graczom przedsmak Children of Morta i pewni, że ograniczone czasowo demo zostawi ich z apetytem na więcej. Wszak nasza najnowsza produkcja to tytuł zdolny wywrzeć wpływ na każdego, kto zdecyduje się dać mu szansę. Gra wciąż znajduje się w produkcji, już teraz wygląda fantastycznie i jesteśmy z niej dumni, a zespół nadal ma czas na ostatnie szlify przed premierą” – mówi Marek Ziemak, Executive Producer gry z 11 bit studios.

Children of Morta – zobacz zwiastun:

Children of Morta dostępne będzie w wersji cyfrowej na Xbox One, Nintendo Switch, PlayStation 4 i PC w cenie 79,99 PLN. Dodatkowo pudełkowe wydanie gry, przygotowane przez Merge Games, ukaże się na Nintendo Switch, PlayStation 4 i PC.

Zobacz więcej w kategorii: Gry

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Ultra Off-Road 2019: Alaska wkrótce na Nintendo Switch

Już 25 października br. na Nintendo Switch wydany