-1 C
Warszawa
czwartek 7 grudnia • 2023
Strona głównaFILMFAMILIJNYBzycząca ekipa ratunkowa rusza na Karaiby. Zobacz zwiastun Robaczki z zaginionej dżungli

Bzycząca ekipa ratunkowa rusza na Karaiby. Zobacz zwiastun Robaczki z zaginionej dżungli

Mają skrzydełka, odnóża, czułki i nie zawahają się ich użyć! Wszystko po to, żeby rozbawić widzów. Małe, ale śmiałe robaczki powracają w kontynuacji kinowego hitu, który odniósł niebywały sukces i zdobył popularność w ponad 80 państwach świata.

Tym razem będziemy śledzić przygody biedronki i jej owadzich przyjaciół na odległych Karaibach. Po epickiej bitwie w Dolinie Mrówek mali bohaterowie są gotowi na nowe wyzwania – jeszcze bardziej egzotyczne, zabawne i nieprzewidywalne.

Zobacz również: Asteriks i Obeliks. Tajemnica magicznego wywaru. Mecwaldowski, Zborowski i Wojewódzki idą na całość!

Kiedy mała biedronka zostaje uwięziona w tekturowym pudle i wysyłana na Karaiby, jej tata wyrusza do Gwadelupy, aby ją uratować. Gdy po wielu trudach przybywa na miejsce, z zaskoczeniem odkrywa, że dzielny maluch znalazł sobie nowy dom i znajomych. Niestety wszystkim im zagraża firma budowlana, planująca wycinkę dżungli. Ale od czego są przyjaciele? Z pomocą starych kumpli, którzy przybywają z odsieczą, kolorowa załoga robaczków opracowuje niezwykły plan uratowania lasów deszczowych.

Robaczki z zaginionej dżungli – oficjalny zwiastun:

„Robaczki z Zaginionej Dżungli” to najnowsza kinowa ekranizacja serialu, który odniósł ogromny sukces na całym świecie. W samej tylko Francji pierwszy sezon serii rozszedł się w nakładzie blisko pół miliona płyt DVD, a łączna ilość odsłon pojedynczych epizodów w serwisie Youtube przekroczyła już 0,25 miliarda odsłon! „Robaczki z Zaginionej Dżungli to zapierające dech w piersiach połączenie realistycznych ujęć przyrody z generowaną komputerowo animacją. Efekt pracy międzynarodowego zespołu grafików, kierowanych przez pomysłodawców serii – Thomasa Szabo i Hélène Giraud, urzeka pięknem, zaskakuje akcją oraz ogromną dawką humoru, które sprawiają, że przygody robaczków kochają widzowie w dosłownie każdym wieku.

„Robaczki z Zaginionej Dżungli” będzie można oglądać w polskich kinach od 8 marca 2019!

Zobacz więcej w kategorii: Film familijny

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze