18.5 C
Warszawa
sobota 18 maja • 2024
Strona głównaPODRÓŻEBUSEM JAK TONY HALIK! YOUTUBERZY RUSZAJĄ PRZEZ 3 AMERYKI

BUSEM JAK TONY HALIK! YOUTUBERZY RUSZAJĄ PRZEZ 3 AMERYKI

„Busem Przez Świat” ruszają w podróż przez 3 Ameryki i szukają chętnych! Autorzy bloga i vloga “Busem Przez Świat” w lipcu tego roku wyruszają w kolejną podróż – Busem przez 3 Ameryki. Swoim kolorowym busem odwiedzili już ponad 50 państw na 5 kontynentach, ale wyprawa przez 3 Ameryki będzie największą podróżą w historii ich projektu.  

Karol i Ola spędzą około 12 miesięcy w podróży i przejadą prawie 80.000 km od Alaski aż po Ziemię Ognistą. Całość została podzielona na około 2-miesięczne etapy. Podczas podróży planowane są codzienne vlogi, które będą montowane i publikowane na bieżąco podczas podróży. Poza tym wyprawa będzie relacjonowana także na blogu projektu oraz na facebooku i instagramie, a po powrocie planowane jest wydanie kolejnej książki z serii “Busem Przez Świat”.

Dołącz do ekipy „Busem Przez Świat”! 

Ekipa ma wolne miejsca na każdy z 2-miesięcznych etapów podróży i szuka śmiałków, którzy są chętni na przeżycie wspólnej przygody życia. Jak sami piszą, nie szukają doświadczonych podróżników ale zwykłych ludzi, którzy kochają podróże i nie boją się spartańskich warunków – będzie to kolejna podróż realizowana z budżetem 8 dolarów dziennie na osobę. Blogerzy na wszystkie swoje wyprawy zabierają kilku widzów – podróżowało już z nimi ponad 100 osób. Wbrew pozorom nie szukamy doświadczonych podróżników, znających 5 języków i umiejących znaleźć wodę na pustyni. Szukamy po prostu fajnych ludzi, którzy tak jak my kochają podróże, którzy lubią naturę, nie boją się niewygód. Zależy nam na tym, żeby byli to sympatyczni ludzie, z którymi fajnie spędzimy czas i z którymi nie pozabijamy się – a o to bardzo łatwo, bo spędzimy razem 2 miesiące, praktycznie 24h na dobę na przestrzeni jednego auta – Twórcy bloga i vloga Busem Przez Świat.

Szczegóły nowej podróży oraz linki do grup rekrutacyjnych na poszczególne etapy można znaleźć na stronie Busem Przez Świat. Odwiedź też kanał Busem Przez Świat na YouTube!

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze