24.9 C
Warszawa
piątek 22 września • 2023
Strona głównaFILMAKCJA • SCIENCE-FICTIONBOTOKS - ZWIASTUN NOWEGO FILMU PATRYKA VEGI. UWAGA DRASTYCZNE SCENY!

BOTOKS – ZWIASTUN NOWEGO FILMU PATRYKA VEGI. UWAGA DRASTYCZNE SCENY!

Jest już pierwszy zwiastun nowego filmu Patryka Vegi „Botoks”! Film trafi do kin we wrześniu tego roku. Zwiastun filmu jest naprawdę mocny!

Szpital ukazany w „Botoksie” to nie fikcja z popularnych seriali czy folderów prywatnych sieci medycznych. To zakład pracy, gdzie codziennie wylewa się krew, pot i łzy. W jego murach splatają się losy czterech kobiet. Daniela (Olga Bołądź) pracę w służbie zdrowia zaczyna jako ratowniczka medyczna, jeżdżąc na akcje z bratem Darkiem (Tomasz Oświeciński). Poddając się licznym zabiegom medycyny estetycznej, z brzydkiego kaczątka zmienia się w bezwzględną, odnoszącą sukcesy przedstawicielkę koncernu farmaceutycznego. Magda (Katarzyna Warnke) jest ginekologiem położnikiem. Swoją renomę zbudowała jako etatowa specjalistka od aborcji.

Zobacz także: Zobacz premierowy fragment superprodukcji Luca Bessona!

Gdy sama zachodzi w ciążę, jej konflikt z ordynatorem (Janusz Chabior) wchodzi w dramatyczną fazę i zwierzchnictwo szpitala próbuje pozbawić ją pracy. Poukładany świat cenionej chirurg – Patrycji (Marieta Żukowska) rozsypuje się, gdy kobieta dowiaduje się o zdradzie męża. Podkopane poczucie wartości popycha ją w kierunku ginekologii estetycznej i kobiecego libido. Swoje odkrycia Patrycja chce sprawdzić w związku z metroseksualnym Michałem (Piotr Stramowski), który jest zaprzeczeniem mężczyzny. Beata (Agnieszka Dygant) to lekarka SOR-u, która w wypadku motocyklowym traci narzeczonego. Samotna kobieta uśmierza ból, uzależniając się od silnych leków opioidowych, które wykrada w szpitalu. Wówczas poznaje Marka (Sebastian Fabijański), sanitariusza, który ukrywa przed światem własny sekret.

„Botoks” zwiastun filmu:

https://www.youtube.com/watch?v=Efv1e16vurw

Zobacz również

3 KOMENTARZE

    • Po zwiastunie zapowiada sie niezle kino, ale najmowszy Pitbull tez mial dobry zwiatun, a okazal sie sredni jako calosc, poczekamy zobaczymy

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze