14.6 C
Warszawa
piątek 12 kwietnia • 2024
Strona głównaMUZYKABONSON - COŚ WIĘCEJ. NOWY TELEDYSK OD SZCZECIŃSKIEGO RAPERA

BONSON – COŚ WIĘCEJ. NOWY TELEDYSK OD SZCZECIŃSKIEGO RAPERA

W sieci można już sprawdzić teledysk Bonsona do numeru „Coś więcej”. Utwór promuje album „Postanawia umrzeć”, który ukazał się 26.01.2018 roku nakładem wytwórni StoproRap. Obraz do nagrania zrealizowany został przez ekipę Stoprocent w trakcie jednego z koncertów Bonsona.

Płyta Bonsona „Postanawia umrzeć” jest powrotem do rapu przesiąkniętego emocjami, który odsłania najciemniejsze strony miasta oraz wszystkie słabości i demony autora. Warstwą muzyczną krążka zajął się KPSN, którego podkłady mocno chwytają za gardło i nadają odpowiedni klimat, niezbędny dla tak emocjonalnego rapu.

Zobacz również: Oki – Ślad (prod. Nearr). Sprawdź nowy numer!

Album dostępny na w trzech pakietach: • CD • CD + DVD limitowany nakład • CD + DVD + Tshirt limitowany nakład. Płyta DVD zawiera koncert LIVE z utworami w nowych aranżacjach, z udziałem żywego bandu oraz Romy znanej z wcześniejszych nagrań Stopro_Live. Ten materiał jest dostępny wyłącznie w Preorderze w limitowanym nakładzie. W projekcie udzieli się dodatkowo artyści tacy jak Flojd, Cywinsky, Łuszy, Marysia Starosta, Roma, Pelo, Kamil Sarnicki, Justyna Kuśmierczyk, Dj Te oraz Dj Flip.

Zobacz teledysk Bonson – Coś Więcej:

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze