12.5 C
Warszawa
czwartek 1 czerwca • 2023
Strona głównaMUZYKABIAŁAS & LANEK FEAT. BEDOES - NA SERIO. ZOBACZ TELEDYSK!

BIAŁAS & LANEK FEAT. BEDOES – NA SERIO. ZOBACZ TELEDYSK!

„Na Serio” to prawdopodobnie najbardziej zaskakujący z dotychczasowych singli z „Polonu”. Białas i Lanek przygotowali numer poświęcony związkom, który w odróżnieniu od większości dotychczasowych nie ma negatywnego wydźwięku, ani posmaku pretensji i rozczarowania.

„Nie widzę świata poza Tobą, więc możemy jechać gdzie chcesz” rapuje gospodarz, a melodyjny refren Bedoesa i nastrojowy i błyskawicznie zapadający w pamięć bit Lanka oraz klimatyczny teledysk Maffija Film Studio sprawiają, że „Na Serio” zyskuje olbrzymi hitowy potencjał nie tracąc zarazem charakteru muzyki z obozu SB Maffiji. Przed Wami piąty już teledysk promujący album „Polon”, który możecie zamawiać w preorderze na sbstuff.pl. Premiera 15 września 2017.

Zobacz także: Reto – „zZz”. Nowy kawałek i klip

„Polon” to próba wprowadzenia polskiego akcentu do brzmienia europejskiego hip-hopu i okiełznania niemal nieograniczonych możliwości dla dobra materiału – tak aby różnorodność pogodzić ze spójnością, brawurę ze real talkiem, a osiedlówę z wrażliwością. O sile oddziaływania najbardziej polskiego z pierwiastków przekonacie się odpalając jeden z najmocniejszych albumów ostatnich lat w polskim rapie. Nadchodzi Polon! Gościnnie na krążku pojawili się: Quebonafide, Paluch, Sitek, Bedoes oraz wokalistka ZUI.

Białas & Lanek feat. Bedoes – Na Serio:

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze