-1.2 C
Warszawa
czwartek 30 listopada • 2023
Strona głównaGRYBEHOLDER 2 - PERMANENTNA INWIGILACJA ROZPOCZNIE SIĘ W TYM ROKU

BEHOLDER 2 – PERMANENTNA INWIGILACJA ROZPOCZNIE SIĘ W TYM ROKU

Beholder 2 – kontynuacja ciepło przyjętej produkcji z 2016 roku, w które gracze trafiają do totalitarnego państwa – dostępny będzie na PC jeszcze w tym roku. Grę na polski rynek wprowadza Wydawnictwo Techland.

Beholder 2 to osobliwe połączenie przygodówki z grą ekonomiczną. Miejscem akcji ponownie będzie państwo, w którym autorytarny rząd ściśle kontroluje wszystkie aspekty życia obywateli. W pierwowzorze gracz wcielał się w zarządcę budynku mieszkalnego. Tym razem stanie się jednym z szeregowych pracowników tutejszego Ministerstwa.

Zobacz również: This War of Mine: Complete Edition trafi na Nintendo Switch 27 listopada

Solą rozgrywki nadal będzie podsłuchiwanie i podglądanie. Pozyskaną o współpracownikach wiedzę możemy wykorzystać do własnych celów, trzymając „haki” na odpowiedni moment. Takie zachowanie jednak na pewno nie spodoba się żądnym informacji przełożonym, a wtedy o awansie możesz zapomnieć. Zatem jeśli twoim marzeniem jest wdrapywanie się po szczeblach kariery to nie masz wyjścia – musisz być również dążącym po trupach do celu donosicielem. Wówczas twoja wierność systemowi zostanie nagrodzona medalem od samego Mądrego Przywódcy, a potem twoja kariera sięgnie może nawet fotelu Premiera.

Oprócz oryginalnych mechanik rozgrywki, Beholder 2 może pochwalić się stylową oprawą graficzną. Akcję obserwujemy w dwóch wymiarach, ale poszczególne elementy zostały wykonane w 3D. Całość – podobnie jak część pierwsza – jest utrzymana w mrocznej, rysunkowej stylistyce pełnej dominującej czerni, co idealnie oddaje przygnębiającą atmosferę panującą w państwie.

Beholder 2 na PC w wersji z polską lokalizacją dostępny będzie na polskim rynku pod koniec roku. Techland był wydawcą również pierwszej części gry, która cieszyła się popularnością i uznaniem graczy w Polsce.

Zobacz więcej w kategorii: Gry

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze