28.1 C
Warszawa
piątek 24 maja • 2024
Strona głównaMUZYKAARTUR SIKORSKI ZAPOWIADA SOLOWY ALBUM I PREZENTUJE UTWÓR "BĘDĘ WALCZYŁ"

ARTUR SIKORSKI ZAPOWIADA SOLOWY ALBUM I PREZENTUJE UTWÓR „BĘDĘ WALCZYŁ”

Jeszcze niedawno, bo w grudniu 2016 roku Artur Sikorski wydał pierwszy album wraz ze swoim bratem Jeremim pt: „Odetchnij”. Płyta szybko zdobyła ogromną popularność i znalazła się w TOP10 najlepiej sprzedających się płyt w Polsce.

Artur postanowił sprawdzić się w solowym projekcie, a „Będę Walczył” jest pierwszym singlem zapowiadającym nadchodzący album. Artur to piosenkarz, muzyk, aktor. Od 2008 r. uczeń Szkoły Muzycznej w klasie wiolonczeli i fortepianu. Jego drugą pasją jest musical. Od 2010 roku występował w Teatrze Muzycznym ROMA w spektaklu „Deszczowa piosenka“. W 2013 r. wraz ze starszym bratem Jeremim założył kanał na YouTube, gdzie wykonywali swoje pierwsze covery. Artur specjalnie na potrzeby tej aktywności nauczył się grać na gitarze. Po pozytywnym przyjęciu braterskiego duetu rozpoczęli wspólną działalność koncertową, stając się nierozłączną formacją sceniczną.

W czerwcu 2015 r. bracia S. wystąpili w telewizyjnym koncercie „Debiuty“ na Festiwalu Piosenki Opole 2015. W grudniu 2016 bracia Sikorscy wydali album zatytułowany „Odetchnij”, który znalazł się w TOP10 Oficjalnej Listy Sprzedaży. Niewątpliwymi atutami Artura są słuch i wrażliwość muzyczna, oraz umiejętność zagrania na wszystkim co wydaje dźwięki.

 

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze