Arkadiusz Malarz przedłuży kontrakt z Legią Warszawa o rok. Nowa umowa będzie obowiązywała do 30 czerwca 2019 r.

– Jestem bardzo szczęśliwy, że możemy poinformować naszych kibiców o przedłużeniu kontraktu przez Arka, który jest bardzo ważnym punktem naszej defensywy. To doświadczony zawodnik, na którym można polegać w każdej sytuacji. Rola mentora, jaką pełni dla młodych piłkarzy, jest nie do przecenienia – mówi dyrektor techniczny Legii Warszawa, Ivan Kepcija.

Arkadiusz Malarz trafił na Łazienkowską w przerwie zimowej sezonu 2014/15. W barwach Legii rozegrał do tej pory 106 spotkań, dwukrotnie został mistrzem Polski, raz zdobył Puchar Polski, wystąpił również w fazie grupowej Ligi Mistrzów UEFA. Świetnymi interwencjami i waleczną postawą zaskarbił sobie szacunek wśród kibiców Wojskowych.

Zobacz również: Mikołaj Kwietniewski zawodnikiem warszawskiej Legii

– Nie ma konieczności wyjaśniać, kim jest dla Legii Arek Malarz. Kiedy mieliśmy trudny czas, Arek jako kapitan pokazał cechy przywódcze i mobilizował drużynę. Nowy kontrakt to nie tylko nagroda, ale też dowód zaufania. Wierzymy, że Arek pomoże nam w decydującej części sezonu, a swoim olbrzymim doświadczeniem będzie dzielił się z młodszymi kolegami, dla których jest wzorem i autorytetem – powiedział trener Romeo Jozak.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

ZOBACZ RÓWNIEŻ

16 – latek z golem w ekstarklasie ! Jagiellonia ze zwycięstwem 2:0 nad Piastem !

Inauguracja sezonu 2022/2023 w Białymstoku przebiegła zgodnie z