-3.6 C
Warszawa
piątek 1 grudnia • 2023
Strona głównaMUZYKAANNE-MARIE RAZEM Z EDEM SHEERANEM. KTO USŁYSZY "CIAO ADIOS" NA ŻYWO?

ANNE-MARIE RAZEM Z EDEM SHEERANEM. KTO USŁYSZY „CIAO ADIOS” NA ŻYWO?

W połowie marca rozpocznie się europejska część światowej trasy koncertowej Eda Sheerana promującej album „÷ (Divide)”. Podczas tournée Edowi będzie towarzyszyć utalentowana rodaczka Anne-Marie. Wokalistka podbija obecnie rozgłośnie radiowe na całym świecie singlem „Ciao Adios”.

Trasa z całą pewnością będzie dla Anne-Marie. Dlaczego? Choćby z tego powodu, że wszystkie z ogłoszonych europejskich koncertów Eda Sheerana są wyprzedane! Do tej pory zaplanowane są koncerty od 16 marca do 3 maja. Ostatnie trzy występy z już potwierdzonych, które odbędą się od 1 do 3 maja, Ed zagra w Londynie, w hali O2 Arena. Tourneé rozpocznie się 16 marca w Turynie, w hali Pala Alpitour. W tym samym miejscu Ed Sheeran i Anne-Marie zaprezentują się również dzień później. Podczas trasy koncertowej dwoje angielskich artystów odwiedzi także: Szwajcarię, Niemcy, Szwecję, Danię, Holandię, Belgię, Francję, Hiszpanię, Irlandię, Szkocję.

Przypomnijmy, że Anne-Marie oprócz pracy nad pierwszą płytą studyjną, przygotowuje się także do premiery kolejnego teledysku. Klip powstanie do singlowej piosenki „Ciao Adios”, opowiadającej o pożegnaniu z partnerem, dla którego bohaterka tekstu nie jest tą najważniejszą kobietą w życiu. Kompozycja rozpoczyna się delikatnie, wręcz nieśmiało, potem rozwija się w ubrany w karaibską rytmikę i energię utwór, zarażający tanecznym bakcylem. Można się poczuć, jakby tańczyło się na rozgrzanych słońcem plażach Jamajki. Dowód na to znajduje się tutaj:

Anne-Marie jest współautorką piosenki, którą wyprodukowali MDL (Justin Bieber) i Tom Meredith (One Direction). Przypomnijmy, że utwory byłej trzykrotnej mistrzyni świata w karate shotokan w 2016 roku sprzedawały się najlepiej spośród wszystkich debiutantek. Do tej pory single młodej Angielki rozeszły się w nakładzie przekraczającym 3 miliony egzemplarzy. Piosenki Anne-Marie w streamingu odtworzono łącznie ponad 300 mln razy w samym tylko serwisie Spotify, a w innych też radziły sobie nieźle. Przebój Anne-Marie „Alarm” w Polsce pokrył się platyną.

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze