-5.9 C
Warszawa
czwartek 30 listopada • 2023
Strona głównaMUZYKABLUES • ROCK • METALAGNIESZKA CHYLIŃSKA NIE ZWALNIA TEMPA I ZNOWU ZASKAKUJE!

AGNIESZKA CHYLIŃSKA NIE ZWALNIA TEMPA I ZNOWU ZASKAKUJE!

Blisko dwa lata temu swoją premierę miał wydany z zaskoczenia album „Forever Child” Agnieszki Chylińskiej. Był to pierwszy i jedyny raz na polskim rynku (!), kiedy jednego dnia, w absolutnej tajemnicy przed terminem, bez żadnych zapowiedzi ukazał się album, singiel, teledysk, ogólnopolska kampania promocyjna oraz start trasy koncertowej.

Projekt okazał się największym sukcesem rynkowym i w rekordowym tempie album uzyskał tytuł Potrójnej Platyny, utwór „Królowa Łez” tytuł Diamnetowego Singla oraz hitu roku w wielu rankingach, zaś dwuletnia trasa koncertowa Forever Child Tour (polska i europejska) została niemal całkowicie wyprzedana (niektóre koncerty status Sold Out uzyskiwały zaledwie w kilka dni).

Tymczasem, Agnieszka Chylińska postanowiła uhonorować i obdarować swoich fanów kolejnym albumem! Album „Pink Punk” ukaże się na rynku 26 października 2018 roku. Za kilka dni ruszy jego przedsprzedaż.

Zobacz również: Tune w hołdzie dla Kory

Wydawcą płyty Agnieszki Chylińskiej jest jej wieloletni management – firma Top Management. Za dystrybucję i wsparcie odpowiada stały partner – firma Warner Music Poland.

Już dziś rusza również sprzedaż biletów na trasę koncertową „Pink Punk Tour”, można je zakupić poprzez stronę: https://www.biletin.pl/pl/koncert/agnieszka-chylinska-pink-punk-tour

Wyłącznym producentem trasy koncertowej jest firma Top Management. Agnieszka Chylińska wraz z wydawcą, w ramach wielu niespodzianek, które czekają przy premierze albumu, przygotowała również własny sklep internetowy, którego otwarcie zaplanowane jest przed premierą.

Więcej szczegółów będziemy poznawać wkrótce. Jesteście ciekawi, czym muzycznie i wizerunkowo zaskoczy Agnieszka na kolejnej płycie? Już 26 października będziemy mogli przekonać się o tym osobiście.

Zobacz więcej w kategorii: muzyka blues/rock/metal

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze