27.7 C
Warszawa
środa 17 lipca • 2024
Strona głównaMUZYKAAgent Gwiazdy 3: Peja uczestnikiem! Tede: Teraz on będzie ku..wą z TVN-u!

Agent Gwiazdy 3: Peja uczestnikiem! Tede: Teraz on będzie ku..wą z TVN-u!

Peja potwierdził swój udział w programie Agent Gwiazdy 3. Show, które będziemy mogli oglądać w stacji TVN wystartuje już w lutym tego roku.

„Reality show zostało zrealizowane w Hong Kongu i na wyspie Bali. W programie wzięły udział osoby związane z show-biznesem, kulturą , mediami i sportem” – możemy przeczytać na stronie TVN. Tuż po ogłoszeniu tej informacji, do całej sytuacji odniósł się Tede na Facebooku, który od 2009 roku ma beef z poznańskim raperem:

Przypominamy, że w dissie na Tedego „Dureń z TVN” z 2010 roku Peja rapuje: „Jesteś z TVN kurw* zwykłym durniem, rozumiesz?” i odnosząc się do tych słów, Tede w niedawnym wywiadzie z Filipem Nowobilskim w programie ” Duży w Maluchu” mówi: – Przecież to paranoja jest jak on będzie w tym Agencie, bo będzie w TVN-ie, będzie kur*ą z TVN-u. Ja to zaszczytne stanowisko piastowałem przez x lat i nagle role się odwróciły.

Kilka dni po tym, Peja w rozmowie z fanami na swoim oficjalnym Facebookowym profilu odniósł się m.in. do tej wypowiedzi Tedego oraz do kwestii numeru „Dureń z TVN”: – Program zwykły ale podżegacz całego zamieszania specyficzny:) Lud czasem ciemny kupi wszystko co mu wystawi – sprawdzili utwór „Dzień z durniem w TVN”? Wiedzą od czego się to wszystko zaczęło? Czy pierd*lą genezę tematyki tvnu skupiając się jedynie na odpowiedzi z „Czarnego Września” i nie myślą samodzielnie? Po ch*j ja tutaj czas tracę:) Swoją drogą – jak można było nie odpowiedzieć na „Czarny wrzesień” ja się pytam. No jak? Kiedyś jak znajdę chwile może cokolwiek opowiem. Dla mnie to naprawdę nie jest sprawa życia i śmierci w przeciwieństwie do durnia. #przepusc_durnia” – napisał Peja.

Wygląda więc na to, że beef między raperami nigdy się nie skończy.

Oprócz poznańskiego rapera w programie „Agent Gwiazdy 3” wystąpią:

– Piotr Świerczewski, piłkarz

– Anna Lucińska, modelka, prezenterka

– Maja Włoszczowska, kolarka, dwukrotna mistrzyni olimpijska

– Julia Wróblewska, aktorka

– Maciej Myszkowski, architekt, mąż Justyny Steczkowskiej

– Anna Skura, podróżniczka, blogerka

– Tomasz Ciachorowski, aktor

– Karolina Ferenstein-Kraśko, żona Piotra Kraśki

– Beniamin Andrzejewski, aktor serialu „19+”

– Michał Mikołajczak, aktor

– Ilona Ostrowska, aktorka

– Jan Kuroń, kucharz

– Victor Borsuk, mistrz Polski w kitesurfingu

Zobacz więcej w kategorii: Muzyka rap/r&b

Zobacz również

5 KOMENTARZE

  1. Peja brew pozorom to inteligenty człowiek, potrafi się dobrze wypowiedzieć w wywiadach, a nie to co ten narkoman Pede, który zjada własny sznurek od kaptura

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze