Sensacja ze Stanów Zjednoczonych prezentuje debiutancki materiał! Ich piosenki „Electric Touch”, „Oceans Away” i „I Was Wrong” okazały się hitami serwisów streamingowych. Teraz alternatywno-popowe trio z New Jersey, A R I Z O N A, prezentuje debiutancki album „Gallery”. Płyta już jest dostępna.

Na albumie znajdują się wszystkie trzy wymienione przeboje. Ich autorami są muzycy zespołu, czyli Nathan Esquite (gitara), Zachary Hannah (wokal) i David Labuguen (klawisze), absolwenci prestiżowego Berklee College Of Music oraz Emerson College. Singel „Electric Touch” ukazał się jako ostatni promujący płytę utwór. Wraz z triem piosenkę napisała Julia Michaels (m.in. Ed Sheeran, Gwen Stefani, Selena Gomez). Co ciekawe, w klipie występuje autentyczna żeńska para z Michigan. Muzycy zespołu A R I Z O N A zaprosili ją do udziału w filmiku po tym, jak otrzymali od Hailee Ritcey i Carly Paris, bo tak dziewczyny się nazywają, podziękowania za to, że ich piosenki są bardzo inspirujące.

Polecamy: Romantic Fellas – „First Lover”. Premiera singla i teledysku!

Zobacz teledysk A R I Z O N A – „Electric Touch”:

A R I Z O N A zadebiutowała w 2016 roku piosenką „I Was Wrong”, którą do tej pory w serwisie Spotify odtworzono 75 mln razy. Obecnie wszystkie kompozycje tria zostały odsłuchane na tej platformie ponad 225 mln razy. Co miesiąc utwory formacji z New Jersey przesłuchuje ponad 9 mln userów.

Zespół proponuje muzykę, która jest połączeniem wpływów współczesnej elektroniki, dance, popu. Już jego pierwsze nagrania, „Where I Wanna Be”, „People Crying Every Night”, „Let Me Touch Your Fire” okazały się sukcesem.

 

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Nowy singiel Iwony Węgrowskiej „Kobiecy świat” już na YouTubie!

Na YouTube możemy już oglądać teledysk do najnowszego