26 C
Warszawa
sobota 22 czerwca • 2024
Strona głównaMUZYKAA R I Z O N A Z DEBIUTANCKIM ALBUMEM GALLERY!

A R I Z O N A Z DEBIUTANCKIM ALBUMEM GALLERY!

Sensacja ze Stanów Zjednoczonych prezentuje debiutancki materiał! Ich piosenki „Electric Touch”, „Oceans Away” i „I Was Wrong” okazały się hitami serwisów streamingowych. Teraz alternatywno-popowe trio z New Jersey, A R I Z O N A, prezentuje debiutancki album „Gallery”. Płyta już jest dostępna.

Na albumie znajdują się wszystkie trzy wymienione przeboje. Ich autorami są muzycy zespołu, czyli Nathan Esquite (gitara), Zachary Hannah (wokal) i David Labuguen (klawisze), absolwenci prestiżowego Berklee College Of Music oraz Emerson College. Singel „Electric Touch” ukazał się jako ostatni promujący płytę utwór. Wraz z triem piosenkę napisała Julia Michaels (m.in. Ed Sheeran, Gwen Stefani, Selena Gomez). Co ciekawe, w klipie występuje autentyczna żeńska para z Michigan. Muzycy zespołu A R I Z O N A zaprosili ją do udziału w filmiku po tym, jak otrzymali od Hailee Ritcey i Carly Paris, bo tak dziewczyny się nazywają, podziękowania za to, że ich piosenki są bardzo inspirujące.

Polecamy: Romantic Fellas – „First Lover”. Premiera singla i teledysku!

Zobacz teledysk A R I Z O N A – „Electric Touch”:

A R I Z O N A zadebiutowała w 2016 roku piosenką „I Was Wrong”, którą do tej pory w serwisie Spotify odtworzono 75 mln razy. Obecnie wszystkie kompozycje tria zostały odsłuchane na tej platformie ponad 225 mln razy. Co miesiąc utwory formacji z New Jersey przesłuchuje ponad 9 mln userów.

Zespół proponuje muzykę, która jest połączeniem wpływów współczesnej elektroniki, dance, popu. Już jego pierwsze nagrania, „Where I Wanna Be”, „People Crying Every Night”, „Let Me Touch Your Fire” okazały się sukcesem.

 

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze