22.4 C
Warszawa
wtorek 16 lipca • 2024
Strona głównaFILM9 MARCA PRZEDPREMIEROWE POKAZY "MR. GAGA" W MULTIKINACH W 15 MIASTACH

9 MARCA PRZEDPREMIEROWE POKAZY „MR. GAGA” W MULTIKINACH W 15 MIASTACH

9 marca o godz. 19:00 w wybranych kinach sieci Multikino odbędą się przedpremierowe pokazy filmu „Mr. Gaga” Tomera Heymanna.

Film opowiada o genialnym choreografie Ohadzie Naharinie, wieloletnim dyrektorze artystycznym najsłynniejszego zespołu tańca współczesnego z Izraela – Batsheva Dance Company. Reżyser Tomer Heymann towarzyszył artyście przez 8 lat, rejestrując zarówno jego życie prywatne, przebieg prób zespołu, jak i zajęcia z opracowanego przez Naharina języka ruchu – GAGA. W połączeniu z niepokazywanym dotychczas materiałem archiwalnym oraz fragmentami tanecznych spektakli Batshevy dostajemy fascynującą historię człowieka, który zrewolucjonizował świat tańca współczesnego.

„Mr. Gaga” można będzie zobaczyć w kinach w Bydgoszczy, Gdańsku, Gdyni, Katowicach, Krakowie, Lublinie, Łodzi, Olsztynie, Poznaniu (Multikino Stary Browar), Rzeszowie, Sopocie, Szczecinie, Warszawie (Multikino Ursynów oraz Multikino Złote Tarasy), Wrocławiu (Multikino Arkady i Multikino Pasaż Grunwaldzki) oraz Zabrzu.  Ceny biletów mogą się różnić w zależności od miasta.

Zobacz polski zwiastun filmu „Mr. Gaga”:

 

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze