Bilety na gale UFC Fight Night: Cowboy vs. Till nadal w sprzedaży!

Jeśli są jeszcze osoby, które zastanawiają się, czy obejrzeć październikową galę Ultimate Fighting Championship w Gdańsku, to proponujemy zapoznać się z pięcioma powodami, dla których warto zobaczyć to wydarzenie.

UFC Fight Night: Cowboy vs. Till z udziałem takich zawodników, jak Donald Cerrone, Darren Till, Karolina Kowalkiewicz czy Jan Błachowicz, odbędzie się już 21 października w Ergo Arenie. Sprawdź, dlaczego warto obejrzeć oczekiwaną przez kibiców mieszanych sztuk walki galę!

1. Niesamowita walka wieczoru!

Organizacja UFC zestawiając pojedynek Donalda Cerronego (32-9-1) z Darrenem Tillem (15-0-1) pokazała, że polski rynek jest dla niej bardzo ważny. Starcie doświadczenia z młodością, w którym jeden będzie chciał pokazać swoją klasę i miejsce w czołówce kategorii półśredniej, natomiast drugi za wszelką cenę spróbuje pokonać legendę i sprawić, aby jego nazwisko przez kolejne miesiące było głośno wymieniane. 

2. Czołówka polskich zawodników!

Karta UFC Fight Night: Cowboy vs. Till obfitować będzie w polskie nazwiska. Kibice zobaczą sześciu zawodników reprezentujących biało-czerwone barwy, którzy w swoich kategoriach wagowych uważani są za jednych z najlepszych – Damian Stasiak (10-4), najlepszy polski fighter dywizji koguciej wejdzie do Oktagonu po raz piąty; Oskar Piechota (9-0-1), jeden z najlepszych średnich w Polsce zadebiutuje pod szyldem UFC; Adam Wieczorek (8-1), obiecujący zawodnik dywizji królewskiej również po raz pierwszy stanie w Oktagonie; Marcin Held (22-7) to jeden z najlepszych fighterów kategorii lekkiej w Polsce, a wciąż bardzo młody, którego czeka ogromna kariera; Jan Błachowicz (19-7) od momentu debiutu w UFC to wciąż czołowy zawodnik dywizji półciężkiej; Karolina Kowalkiewicz (10-2) to trzecia,  po Joannie Jędrzejczyk, zawodnika kategorii słomkowej w Polsce.

3. Jedna z największych hal w Polsce wyprzedana niemal w całości

Polska jest głodna MMA na najwyższym poziomie i organizacji UFC. Pokazuje to sprzedaż biletów na październikowe wydarzenie. Na 18 dni przed galą dostępnych jest zaledwie kilkadziesiąt pojedynczych wejściówek, co oznacza że Ergo Areny zostanie wypełniona w stu procentach 21 października!

4. Gwarancja efektownych skończeń

Tak naprawdę większość zawodników występujących 21 Października uwielbia efektowne i szybkie skończenia. Donald Cerrone przez wszystkich kojarzony jest z niesamowitych akcji, a Oskar Piechota w ostatnich starciach pokazał, jak mocnym uderzeniem dysponuje. To zaledwie dwóch fighterów z całej karty, która zapowiada się niesamowicie, gwarantując efektowne nokauty i poddania. 

5. Druga gala UFC w Polsce

Pierwsze wydarzenia Ultimate Fighting Championship w Polsce odbyło się 11 kwietnia 2015 roku w krakowskiej Tauron Arenie. Od tamtej pory kibice wyczekiwali kolejnej gali. Dzięki tak pasjonującym fanom i silnym talentom w była to łatwa decyzja by powrócić do Polski z kolejną galą. Ta odbędzie się dwa i pół roku po pierwszym wydarzeniu, dokładnie 21 października 2017 roku w trójmiejskiej Ergo Arenie. Ogłaszanie kolejnych pojedynków w październikowej karcie walk sprawiały, że oczekiwania fanów mieszanych sztuk rosły coraz bardziej. UFC Fight Night: Cowboy vs. Till już za 18 dni, jeśli nie macie jeszcze biletów możecie je nabyć na www.eventim.pl/ufc .

1 Komentarze

  1. Ja idę tylko i wyłącznie dla walki Kowalkiewicz, reszta mnie nie obchodzi

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Superstarcie mistrzów walką wieczoru gali KSW 47. Phil de Fries vs Tomasz Narkun!

Mistrz wagi półciężkiej KSW oraz pierwszy zawodnik, który