14.6 C
Warszawa
piątek 12 kwietnia • 2024
Strona głównaSPORT5 POWODÓW DLA KTÓRYCH WARTO ZOBACZYĆ UFC FIGHT NIGHT: COWBOY VS. TILL...

5 POWODÓW DLA KTÓRYCH WARTO ZOBACZYĆ UFC FIGHT NIGHT: COWBOY VS. TILL NA ŻYWO

Bilety na gale UFC Fight Night: Cowboy vs. Till nadal w sprzedaży!

Jeśli są jeszcze osoby, które zastanawiają się, czy obejrzeć październikową galę Ultimate Fighting Championship w Gdańsku, to proponujemy zapoznać się z pięcioma powodami, dla których warto zobaczyć to wydarzenie.

UFC Fight Night: Cowboy vs. Till z udziałem takich zawodników, jak Donald Cerrone, Darren Till, Karolina Kowalkiewicz czy Jan Błachowicz, odbędzie się już 21 października w Ergo Arenie. Sprawdź, dlaczego warto obejrzeć oczekiwaną przez kibiców mieszanych sztuk walki galę!

1. Niesamowita walka wieczoru!

Organizacja UFC zestawiając pojedynek Donalda Cerronego (32-9-1) z Darrenem Tillem (15-0-1) pokazała, że polski rynek jest dla niej bardzo ważny. Starcie doświadczenia z młodością, w którym jeden będzie chciał pokazać swoją klasę i miejsce w czołówce kategorii półśredniej, natomiast drugi za wszelką cenę spróbuje pokonać legendę i sprawić, aby jego nazwisko przez kolejne miesiące było głośno wymieniane. 

2. Czołówka polskich zawodników!

Karta UFC Fight Night: Cowboy vs. Till obfitować będzie w polskie nazwiska. Kibice zobaczą sześciu zawodników reprezentujących biało-czerwone barwy, którzy w swoich kategoriach wagowych uważani są za jednych z najlepszych – Damian Stasiak (10-4), najlepszy polski fighter dywizji koguciej wejdzie do Oktagonu po raz piąty; Oskar Piechota (9-0-1), jeden z najlepszych średnich w Polsce zadebiutuje pod szyldem UFC; Adam Wieczorek (8-1), obiecujący zawodnik dywizji królewskiej również po raz pierwszy stanie w Oktagonie; Marcin Held (22-7) to jeden z najlepszych fighterów kategorii lekkiej w Polsce, a wciąż bardzo młody, którego czeka ogromna kariera; Jan Błachowicz (19-7) od momentu debiutu w UFC to wciąż czołowy zawodnik dywizji półciężkiej; Karolina Kowalkiewicz (10-2) to trzecia,  po Joannie Jędrzejczyk, zawodnika kategorii słomkowej w Polsce.

3. Jedna z największych hal w Polsce wyprzedana niemal w całości

Polska jest głodna MMA na najwyższym poziomie i organizacji UFC. Pokazuje to sprzedaż biletów na październikowe wydarzenie. Na 18 dni przed galą dostępnych jest zaledwie kilkadziesiąt pojedynczych wejściówek, co oznacza że Ergo Areny zostanie wypełniona w stu procentach 21 października!

4. Gwarancja efektownych skończeń

Tak naprawdę większość zawodników występujących 21 Października uwielbia efektowne i szybkie skończenia. Donald Cerrone przez wszystkich kojarzony jest z niesamowitych akcji, a Oskar Piechota w ostatnich starciach pokazał, jak mocnym uderzeniem dysponuje. To zaledwie dwóch fighterów z całej karty, która zapowiada się niesamowicie, gwarantując efektowne nokauty i poddania. 

5. Druga gala UFC w Polsce

Pierwsze wydarzenia Ultimate Fighting Championship w Polsce odbyło się 11 kwietnia 2015 roku w krakowskiej Tauron Arenie. Od tamtej pory kibice wyczekiwali kolejnej gali. Dzięki tak pasjonującym fanom i silnym talentom w była to łatwa decyzja by powrócić do Polski z kolejną galą. Ta odbędzie się dwa i pół roku po pierwszym wydarzeniu, dokładnie 21 października 2017 roku w trójmiejskiej Ergo Arenie. Ogłaszanie kolejnych pojedynków w październikowej karcie walk sprawiały, że oczekiwania fanów mieszanych sztuk rosły coraz bardziej. UFC Fight Night: Cowboy vs. Till już za 18 dni, jeśli nie macie jeszcze biletów możecie je nabyć na www.eventim.pl/ufc .

Zobacz również

1 KOMENTARZ

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze