23.7 C
Warszawa
poniedziałek 20 maja • 2024
Strona głównaGRY11 bit studios odkrywa po raz pierwszy informacje o Fading Embers, czyli...

11 bit studios odkrywa po raz pierwszy informacje o Fading Embers, czyli najnowszym dodatku do This War of Mine

11 bit studios odkrywa po raz pierwszy informacje o Fading Embers, czyli najnowszym dodatku do This War of Mine. Debiut bardzo blisko, bo już 6 sierpnia!

11 bit studios ogłosiło, że nowy scenariusz do This War of Mine: Stories zadebiutuje już 6 sierpnia 2019 roku. Fading Embers – bo taki tytuł nosi najnowszy dodatek fabularny – opowiada historię Anji i jej walki o przetrwanie w strefie wojny. Osią scenariusza jest nie tylko jej życie w ogarniętym wojną mieście, ale też stawienie czoła bardzo ważnemu dylematowi, jakiemu muszą sprostać ludzie w czasach konfliktu zbrojnego: czy ważniejsze jest ich dziedzictwo kulturowe, czy sam człowiek.

Zobacz również: This War of Mine: Complete Edition debiutuje dzisiaj na konsoli Nintendo Switch

Tomasz Kisilewicz, lead artist w zespole, który stworzył Fading Embers, podkreśla nieliniowe podejście do rozgrywki oraz główny temat nowego dodatku: „Najnowszy scenariusz w This War of Mine skupia się na wielu możliwych wyborach gracza prowadzących do bardzo różnych zakończeń. Liczne rozwidlenia historii były niezbędne, żeby zaadresować główny temat Fading Embers: co ma większą wartość – czy rzeczy wytworzone przez ludzi, które będą trwać dłużej niż życie ich twórców, czy samo życie tychże ludzi. Kiedy o tym pomyślisz, ludzie sprzeciwiają się destrukcyjnej mocy wojny nie tylko aby ratować siebie, ale aby ratować to, co stworzyły całe pokolenia ich przodków”.

Fading Embers zadebiutuje na Steam, GOG.com, Humble Store i Mac Appstore 6 sierpnia w cenie 14.99 PLN. Nowy dodatek jest częścią Season Pass do This War of Mine: Stories, które jest dostępne tutaj.

This War of Mine: Stories – Fading Embers, teaser zapowiadający dodatek:

Zobacz więcej w kategorii: Gry

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze