Wczytuję mapę...

Data/Czas
Data: 2018-10-20
Całodniowe

Lokalizacja
Airport Hotel Okęcie

Kategorie


Już po raz 21 fundacja WIP nagrodzi najbardziej prężnie działające polskie firmy Nagrodami „Wiktoria”. Przyznany tytuły dla Laureata będą potwierdzeniem wiarygodności finansowej, wysokiej jakości, rzetelności i wiarygodności w prowadzeniu działalności gospodarczej.

Nagrody „Wiktoria” zostaną wręczone podczas Wielkiej Gali, która odbędzie się 20 października 2018 roku w hotelu Airport Okęcie w Warszawie. Jak co roku, oprócz laureatów i ich gości, pojawią się na niej m.in.: przedstawiciele władz państwowych, samorządowych oraz ludzie ze świata nauki, kultury i mediów. Zgłoszenia do konkursu przyjmowane były od 7 maja do 15 lipca 2018 roku. Nominację od organizatora można było otrzymać zgłaszając swoją firmę poprzez formularz konkursowy zamieszczony na stronie www.nagrodawiktoria.pl.

W konkursie „Wiktoria – Znak Jakości Przedsiębiorców” mogły wziąć udział firmy z siedzibą na terenie Rzeczypospolitej Polskiej, małe i średnie przedsiębiorstwa, które stanowią podstawę polskiej gospodarki, oraz wielkie korporacje. O tym komu przypadną statuetki decydować będą wypełnione zeszyty konkursowe, które należy przesłać do 5 września.

Czy Gala Wiktoria – znak jakości przedsiębiorców okaże się największym wydarzeniem gospodarczym odbywającym się w tym roku na terenie Polski, tego dowiemy się już 20 października.

1 Komentarze

  1. jakie były zasady zgłoszeń, czy mogły być jednoosobowe działalności gospodarcze ?

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Fisz Emade Tworzywo zapowiadają płytę Radar singlem Dwa Ognie i zapraszają na trasę koncertową

Po udanych trasach koncertowych i świetnie przyjętej płycie