Wczytuję mapę...

Data/Czas
Data: 2019-05-07 - 2019-05-08
Całodniowe

Lokalizacja
Hilton Warsaw Hotel and Convention Centre

Kategorie


Robert Kiyosaki, autor bestsellerowej książki „Bogaty Ojciec, Biedny Ojciec”, która zrewolucjonizowała sposób myślenia milionów ludzi na całym świecie na temat pieniędzy. Książka jest znana i ceniona również w Polsce, dlatego też wydarzenie Wealth Masters (WM) Roberta odbędzie się jako dwu-dniowe wydarzenie specjalne, w którym wezmą udział doradcy Bogatego Ojca jak i Jakub B. Bączek – Trener mentalny Mistrzów Świata.

Wydarzenie jest organizowane przez Success Resources i odbędzie się 7 i 8 maja w hotelu Hilton Warsaw Hotel and Convention Centre. WM jest stworzone aby pomagać istniejącym jak i przyszłym biznesom, przedsiębiorcom, inwestorom oraz indywidualnie zainteresowanym przedstawicielom świata biznesu – jak osiągnąć wymierne rezultaty w świecie konkurencji.

Poza głównym prelegentem, będą również eksperci, tacy jak: Tom Wheelright, osobisty doradca Roberta Kiyosaki; JW Wilson, Dyrektor Wykonawczy The Learning Code Institute; John MacGregor, autor „The Top 10 Reasons the Rich Go Broke”. Pozostali prelegenci: Sandy Jadeja, Główny Specjalista ds. Marketingu i Międzynarodowy Szkoleniowiec Handlowy; Peng Joon, Lider Sprzedaży Online, jedyny polski prelegent Jakub B. Bączek – Trener mentalny Mistrzów Świata, oraz Hipnotyzer, Mark Yuzaik.

„Robert ma zdolność przekazywania swojej wiedzy w lekki sposób I cechuje się wielką odwagą. Wydarzenie Wealth Masters pokaże, dlaczego Robert jest znany nie tylko jako najlepiej sprzedający się autor książek o Bogatym Ojcu, ale także jeden z najlepszych inwestorów, przedsiębiorców i nauczycieli na świecie „- komentuje Veronica Tan, dyrektor ds. Operacyjnych Success Resources. „Jego podejście jest wysoce edukacyjne, wpływa i przełamuje bariery każdemu właścicielowi firmy, inwestorowi lub przedsiębiorcy”. Podczas WM Kiyosaki i inni prelegenci przekażą podstawowe elementy tworzenia bogactwa, takie jak:

• Znaczenie edukacji finansowej dla osiągnięcia sukcesu w każdej gospodarce;
• Dobre, złe i wielkie możliwości rozwoju w 2019 r .;
• Dlaczego teraz jest najlepsza okazja do rozpoczęcia udanego biznesu;
• Jak dobry dług jest prosty i pomoże się wzbogacić;
• Co trzeba zrobić, aby wykorzystać globalną zmianę w 2019 r .;
• Umiejętności, które musisz poznać aby osiągnąc sukcesu w biznesie i sprzedaży;
• Co powstrzymuje przeciętnego człowieka od osiągnięć w życiu;
• Jak przejść od myslenia jako pracownik do myślenia jako właściciel firmy

Aby zarezerwować bilet wystarczy odwiedzić stronę: https://poland.wealthmasterstour.com/. O wydarzeniu na Facebooku: https://www.facebook.com/SuccessResourcesEU/.

O Success Resources:

Firma założona w 1993 roku, jest obecnie największym organizatorem szkoleń, warsztatów i seminariów na świecie. Notowana na giełdzie jako największy dostawca profesjonalnych usług szkoleniowych, eksperckich, działających w ponad 35 państwach. Success Resources wyprodukował ponad 500 wydarzeń, gdzie pojawiały się takie sławy jak:

Donald Trump – Prezydent USA
Sir Richard Branson – założyciel Virgin Group
Lord Alan Sugar – twórca Amstrad
Tony Blair – premier UK
Bill Clinton – były prezydent USA
Anthony Robbins – światowy numer 1 szkoleń personalnych
Robert Kiyosaki – autor bestsellera „Bogaty Ojciec, Biedny Ojciec”
Les Brown – numer 1wsród mówców motywacyjnych
Nick Vujicic, przedsiębiorca i mówca motywacyjny
Chris Gardner – filantrop, przedsiębiorca i mówca motywacyjny

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Uroczysta premiera filmu SOLID GOLD Jacka Bromskiego

Twórcy na uroczystej premierze filmu „Solid Gold” We wtorek 26