Psi Patrol Live „Wielki Wyścig” już w ten weekend 25-27 listopada. Warszawa Torwar.

Kiedy

2022-11-25 - 2022-11-27    
Całodniowe

Gdzie

COS Torwar
Łazienkowska 6A, Warszawa, Mazowieckie

Event Type

Wczytuję mapę...

Spotkaj się z bohaterami Psiego Patrolu na spektaklu!

Niezwykle popularne i uwielbiane na całym świecie pieski przyjadą do Warszawy! Przedstawienie Psi Patrol Live „Wielki Wyścig” będzie można obejrzeć już w najbliższy weekend, od 25 do 27 listopada, na warszawskim Torwarze. Bilety na to niesamowite wydarzenie można jeszcze kupić na alterartshow.pl, a w dniach przedstawień dostępne będą także w kasie biletowej.  

Psi Patrol Live „Wielki Wyścig” to wyjątkowe przedstawienie przepełnione akcją i muzyką, podczas którego cała rodzina będzie śpiewać i tańczyć razem z ulubionymi pieskami. Po niezwykle ciepło przyjętych przedstawieniach w Łodzi, Wrocławiu, Szczecinie i Katowicach, tym razem to warszawska publiczność będzie miała okazję bawić się na naszych spektaklach!

Piątek, 25.11- 10:00; 13:30 i 17:00

Sobota, 26.11 – 10:00; 13:30 i 17:00

Niedziela, 27.11 – 10:00; 13:30 i 17:00

Psi Patrol Live „Wielki Wyścig” jest idealną rozrywką dla całej rodziny, dostarczającą dzieciom niezapomnianych wspomnień i pozwolającą im spotkać ukochane postaci z bajki. Od czasu debiutu w 2016 roku, Psi Patrol Live „Wielki Wyścig” obejrzało już blisko 4,5 miliona widzów z ponad 40 krajów. To interaktywne przedstawienie w broadwayowskim stylu angażuje publiczność i pozwala reagować w czasie rzeczywistym na sceniczną akcję. Dajcie się wciągnąć w taniec Hop Hop Boogie, pomóżcie pieskom uratować panią burmistrz Goodway i wygrać wyścig! Połączenie klasycznej teatralnej scenografii z nowoczesną technologią multimedialną, przeniesie całą rodzinę do realistycznego świata Psiego Patrolu, w tym także do takich miejsc z kultowej bajki jak: Zatoka Przygód, Baza, Wyspa Fok, Farma Yumi i Góra Jake’a.

Opis spektaklu:
Nadszedł dzień Wielkiego Wyścigu Zatoki Przygód, w którym zmierzy się pani Goodway – burmistrzyni Zatoki Przygód, z panem Humdingerem – burmistrzem Mglistej Osady. Niestety pojawił się problem: Pani Goodway gdzieś zniknęła! Psi Patrol rusza na ratunek! Ryder zwołuje Marshalla, Chase’a, Skye, Rubble’a, Rocky’ego, Zumę i Everesta – pieski ruszają na poszukiwania pani burmistrz, a jednocześnie ratują sytuację zastępując ją w wyścigu. Dzięki swoim unikalnym umiejętnościom i pracy zespołowej, psiaki pokazują, że „żadne zadanie nie jest za dużeżaden piesek nie jest za mały”. W tej wyjątkowej historii, Ryder i pieski udzielają ważnych lekcji dla małych i dużych – na temat postaw obywatelskich, kompetencji społecznych i rozwiązywania problemów, dokonując heroicznych czynów w wyścigu do mety. A wszystko z pomocą muzyki, tańca!

29-30.10 – ŁÓDŹ, ATLAS ARENA

4-6.11 – WROCŁAW, HALA ORBITA

11-12.11 – SZCZECIN, NETTO ARENA

19-20.11 – KATOWICE, SPODEK

25-27.11 – WARSZAWA, COS TORWAR

3-4.12 – GLIWICE, ARENA GLIWICE

9-11.12 – GDYNIA, GDYNIA ARENA

16-18.12 – KRAKÓW, TAURON ARENA KRAKÓW

Więcej informacji na www.alterartshow.pl

Za produkcję odpowiadają Alter Art Show, Nickelodeon i VStar Entertainment Group.

Alter Art Show to największy niezależny promotor w Polsce i jeden z liderów polskiego rynku live entertainment w zakresie organizacji spektakularnych widowisk, koncertów i festiwali na najwyższym poziomie, gromadzących dziesiątki tysięcy osób. Alter Art Show to marka, promująca wydarzenia m. in. Cirque du Soleil, Disney On Ice oraz Monster Jam. Szczegóły na: www.alterartshow.pl.

VStar Entertainment Group to wiodąca firma rozrywkowa i producent niezapomnianych przeżyć na żywo dla widzów w USA i na całym świecie. Mając prawie 40-letnie doświadczenie we wszystkich aspektach produkcji i zarządzania wydarzeniami, VStar dostarcza gotowe rozwiązania dla pokazów teatralnych, interaktywnych wystaw i aktywacji marek. VStar tworzy również zabawki i kostiumy, scenografie na dużą skalę, dekoracje i instalacje 3D. Szczegóły na www.vstarentertainment.com.

Nickelodeon to lider w dziedzinie rozrywki dla dzieci, którego zróżnicowana, globalna działalność obejmuje programy i produkcję telewizyjną w Stanach Zjednoczonych i na całym świecie, a także produkty konsumenckie, cyfrowe, wydawnictwa i filmy fabularne. Więcej informacji na  www.nickpress.com.

Spin Master Corp. (TSX:TOY) to wiodąca globalna firma zajmująca się rozrywką dla dzieci, tworząca wyjątkowe wrażenia z zabawy dzięki zróżnicowanemu portfolio innowacyjnych zabawek, franczyz rozrywkowych i gier cyfrowych. Spin Master jest najbardziej znany z takich marek jak: PAW Patrol®, Bakugan®, Kinetic Sand®, Air Hogs®, Hatchimals®, Rubik’s Cube® i GUND®. Zatrudniając blisko 2000 pracowników w 28 biurach na całym świecie, Spin Master dystrybuuje produkty w ponad 100 krajach. Wiecej informacji na www.spinmaster.com.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Dorota Goldpoint: Dojrzałe Polki korzystają z medycyny estetycznej z dużym wyczuciem, natomiast młode dziewczyny tracą nad sobą kontrolę. Efektem są chociażby monstrualne, przeskalowane usta !

Projektantka zauważa, że młode Polki są bardzo podatne