Wczytuję mapę...

Data/Czas
Data: 2018-10-30
20:30:00 - 23:30:00

Lokalizacja
COS Torwar

Kategorie


Jason Derulo rozpali wyobraźnię na scenie w Warszawie! Autor najgorętszych letnich hitów: „Swalla” „If I’m Lucky” i „Talk Dirty” wystąpi 30 października w COS Torwar w Warszawie! Tegoroczny hymn Mundialu „Colors” należy właśnie do niego! To będzie pierwszy headlinerowy koncert Jasona Derulo w Polsce. Wokalno-taneczne show Jasona Derulo zostanie poprzedzone koncertem grupy LZ7, prezentującą stylistykę osadzoną w kręgu muzyki elektronicznej. Taneczne bity w sam raz nastroją uczestników głównego wydarzenia do dobrej zabawy. Bilety na koncert Jasona Derulo już w sprzedaży!

Jason Derulo to niezwykle utalentowany amerykański wokalista haitańskiego pochodzenia. Człowiek orkiestra, który jest również producentem, tancerzem, choreografem, aktorem i twórcą tekstów. Wyświetlenia jego utworów na YouTubie przekraczają setki milionów. Może pochwalić się współpracą z największymi nazwiskami branży muzycznej, takimi jak: Nicky Minaj, Lady Gaga, Jennifer Lopez, Snoop Dog, Maluma, Hardwell, Pitbull czy Steve Wonder. Do jego gorących hitów należą najbardziej rozpoznawalne utwory R&B i pop: „Swalla”, „Talk Dirty”, „If I’m Lucky”, „Wiggle” czy najnowsza propozycja „Colors” – oficjalna piosenka promująca mistrzostwa świata w piłce nożnej, które odbędą się w tym roku w Rosji. Hymn Mundialu 2018 został stworzony we współpracy z Coca-Colą.

 – Czułem się zaszczycony, mogąc współpracować z Coca-Colą przy tworzeniu hymnu celebrującego każdą drużynę i jej fanów. Kolory reprezentują różne flagi oraz kultury z całego świata. Poruszymy wszystkich jednoczącym bitem! — zapewnia Derulo.

Artysta swoją karierę na dobre rozpoczął w 2007 roku, a dwa lata później pojawił się jego debiutancki singiel „Whatcha Say”, który w ekspresowym tempie sprzedał się w milionach egzemplarzy. Niedługo potem wyruszył w trasę koncertową „The Monster Ball Tour” razem z Lady Gagą.

Jego muzyka to mieszanka wyjątkowo poruszających i zmysłowych rytmów. Obecnie Jason Derulo ma już na swoim koncie wieloplatynowe osiągnięcia – podkreśla Janusz Stefański z agencji Prestige MJM.

Marcus i Martinus będą gośćmi specjalnymi Jasona Derulo na koncercie w Polsce! 16-letni norwescy bliźniacy, robiący furorę wśród młodej widowni, przyjadą do Polski. 

Jason Derulo bilety na koncert już dostępne! Jason Derulo, LZ7 bilety! Marcus Martinus bilety, Martus Martinus Torwar! Bilety dostępne na: ebilet.pl

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Fisz Emade Tworzywo zapowiadają płytę Radar singlem Dwa Ognie i zapraszają na trasę koncertową

Po udanych trasach koncertowych i świetnie przyjętej płycie