Mapa niedostępna

Data/Czas
Data: 2018-06-26
17:30:00 - 23:30:00

Kategorie
Brak kategorii


Ozzy Osbourne w Polsce! Książę Ciemności będzie headlinerem Impact Festival 2018 – podczas szóstej edycji festiwalu spotkamy się w Tauron Arenie Kraków. Polski koncert Ozzy’ego odbędzie się 26 czerwca. Na Impact Festival 2018 wystąpi także formacja Bullet For My Valentine! Kolejni artyści zostaną ogłoszeni wkrótce!

Ozzy Osbourne zagra koncert w Krakowie w ramach ostatniej światowej trasy ikony rocka, potrwa ona aż do 2020 roku! Artysta to członek Rock & Roll Hall of Fame, zdobywca nagród Grammy®, autor piosenek i jedna z najbarwniejszych postać w historii  muzyki. Pożegnalna trasa to okazja do świętowania 5 dekad na scenie – łącznie jako artysta solowy i główny wokalista Black Sabbath. Koncert ten to obowiązkowe wydarzenie dla każdego fana ciężkiego grania.

Jak mówi sam Ozzy – Ludzie ciągle pytają mnie, kiedy przechodzę na emeryturę. To będzie moja ostatnia światowa trasa, ale nie mogę powiedzieć, że nie będę występował tu i tam. Podczas trasy Ozzy’emu towarzyszyć będą długoletni współpracownicy:

Zakk Wylde (Black Label Society, gitara), Rob ‚Blasko’ Nicholson (bas), Tommy Clufetos (perkusja) i Adam Wakeman (klawisze). Bilety na koncert Ozzy’ego Osbourne w sprzedaży!

Bullet For My Valentine to zespół doskonale znany fanom mocniejszych brzmień. Do tej pory ich albumy znalazły ponad 5 milionów nabywców na całym świecie! Walijczycy grają od 1998 a w ich melodyjnej, mrocznej i rockowej muzyce słychać inspiracje metalowymi zespołami z lat ’80, zmieszanej z dźwiękami charakterystycznymi dla współczesnego metalu. Przez lata zdobyli uznanie branży muzycznej o czym świadczą doskonałe recenzje, ponad 400 milionów wyświetleń na YouTube i okładki najważniejszych magazynów muzycznych. Najważniejsi są jednak ich liczni fani, obecni na całym świecie! Bullet For My Valentine koncertują na najwyższym poziomie! Już 26 czerwca porwą tłumy w Polsce na Impact Festival 2018! Bullet For My Valentine bilety w sprzedaży!

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Rallycrossowe Mistrzostwa Świata w nowym zwiastunie DiRT Rally 2.0

Studio Codemasters, wydawca Koch Media oraz jego polski