Wczytuję mapę...

Data/Czas
Data: 2019-01-19
20:00:00 - 23:30:00

Lokalizacja
Tauron Arena

Kategorie
Brak kategorii


Legenda muzyki filmowej – Ennio Morricone, wystąpi 19 stycznia 2019 roku w Tauron Arena Kraków. Kompozytor przyjeżdża do Polski by wspólnie z polskimi fanami świętować swoje dziewięćdziesiąte urodziny.

Zdobywca Oscara, twórca muzyki do ponad 500 filmów, autor niezapomnianych melodii i motywów wystąpi w towarzystwie Czeskiej Narodowej Orkiestry Symfonicznej, chóru i wybitnych solistów. Świętujący dziewięćdziesiąte urodziny Ennio Morricone wyrusza w trasę koncertową celebrującą jubileusz, podczas której odwiedzi tylko pięć miast na świecie. Wśród nich jest Kraków, gdzie ponad dziesięciotysięczna publiczność zachęciła włoskiego dyrygenta do trzykrotnego bisowania. W styczniu zapewne nie będzie inaczej. „Dobry, zły i brzydki”, „Dawno temu w Ameryce”, „Cinema Paradiso”, „Misja”, „Koneser”, „Frantic”, „Nienawistna Ósemka” i ogrom innych obrazów – muzyka autorstwa Ennio Morricone wzrusza, dostarcza emocji i budzi wspomnienia wielu generacji widzów i melomanów, a jego koncerty to międzypokoleniowe spotkania fanów najpiękniejszych melodii. Wieczór z włoskim kompozytorem i dyrygentem to unikalne doświadczenie, podczas którego Maestro hipnotyzuje publiczność dyrygując jej emocjami niczym ogromną orkiestrą.

Dlatego na krakowski koncert, oprócz fanów, Czeskiej Narodowej Orkiestry Symfonicznej i chóru, Ennio Morricone zaprosił do wspólnego świętowania muzycznych gości – instrumentalistów i wokalistów. Szczegółowa lista gości zostanie zaprezentowana w późniejszym terminie.

Zobacz zapowiedź Ennio Morricone: 90th Celebration Concert, 19 stycznia 2019 w Krakowie:

Na koncert zaprasza JVS Group. Bilety dostępne za pośrednictwem stron: www.eventim.pl oraz www.ebilet.pl.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

FAME MMA 4: I Konferencja. Oglądaj na żywo!

Pierwszą konferencję przed galą FAME MMA 4 można