Wczytuję mapę...

Data/Czas
Data: 2018-05-05
Całodniowe

Lokalizacja
Arena Legionowo

Kategorie
Brak kategorii


DKW Fight Night 2 już 5 maja w Arena Legionowo! W walkach wieczoru zmierzą się były mistrz wagi ciężkiej KSW Fernando „Santo Forte” Rodrigues Jr. ze znanym strongmanem Kamilem Bazelakiem. Druga walka wieczoru to walka reprezentantek płci pięknej: była zawodniczka UFC Izabela Badurek zmierzy się z wielokrotną mistrzynią Muay Thai Judytą Rymarzak.

Podczas gali odbędzie się łącznie 10 walk zawodowych na najwyższym sportowym poziomie. Na wydarzeniu nie zabraknie również występów muzycznych, w których wystąpią: nominowany w tym roku do prestiżowej nagrody Fryderyków, Smolasty, oraz młody reprezentant jednej z największych wytwórni rap w Polsce Denekstbest, Dister.

Arena Legionowo to nowoczesny obiekt sportowy, który umożliwia organizatorom przygotowanie wydarzenia na przeszło 2500 osób. Na gali zawitają goście specjalni ze świata sportu. Podczas pierwszej gali gościem specjalnym był Marcin Różalski. Podczas DKW Fight Night 2 w Legionowie towarzyszyć mu będzie zacne grono sportowców, których nazwisk na razie federacja nie chce ujawniać.

Bilety na to wydarzenie dostępne pod adresem: https://ticketclub.pl/wydarzenia/wydarzenie-sportowe/dkw-fight-night-2-arena-legionowo-193/

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Sephora na Dzień Mamy – Gabi Drzewicka w spocie promocyjnym marki Sephora!

„Za niedoścignione piękno, inspirację i cierpliwość. Dziękujemy Wam