Tyron Woodley (19-3) stanie na przeciw Kamaru Usmana (14-1) w obronie mistrzowskiego pasa kategorii półśredniej podczas gali UFC 235, która odbędzie się 2. marca w T-Mobile Arena w Las Vegas.

Walka pomiędzy Woodleyem a Usmanem ma być co-main eventem, ponieważ w głównej walce wieczoru na UFC 235 zmierzą się Jon Jones (23-1, 1 N/C) i Anthony Smith (31-13). Co do pojedynku Jonesa to wszystko będzie zależało od sportowej komisji stanu Nevada i tego czy zostanie wydana mu licencja na walkę w Las Vegas.

Zobacz również: UFC 232: Wielki powrót mistrza! Jon Jones rozbił Alexandra Gustafssona

Przypominamy, że walka Jonesa z Gustafssonem, która odbyła się 29 grudnia 2018 roku w Los Angeles, pierwotnie także była zaplanowana w Las Vegas, lecz w organizmie „Bonesa” wykryto substancje, które są zabronione w stanie Nevada.

Tyron Woodley w swojej ostatniej walce pokonał Anglika Darrena Tilla, którego poddał w drugiej rundzie, będzie to jego piąta obrona mistrzowskiego tytułu, który zdobył w 2016 roku. Usman natomiast od 2013 roku pozostaje niepokonany i w tym czasie wygrał aż 13 walk z rzędu!

Zobacz więcej w kategorii: Sporty walki

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

UFC 242: Khabib potwierdza dominację w wadze lekkiej pokonując Poiriera

Khabib Nurmagomedov (28-0) potwierdził swoją dominację w wadze