Po raz pierwszy w historii KSW dwóch zawodników spoza Polski zawalczy w walce wieczoru. Pojedynek pomiędzy fenomenalnym pogromcą Borysa Mańkowskiego Roberto Soldiciem (13-2, 11 KO, 1 Sub) i perspektywicznym Dricusem du Plessis (11-1, 3 KO, 8 Sub) wzbudził tak olbrzymie zainteresowanie, że Federacja KSW postanowiła przesunąć hitowe starcie obu zawodników do walki wieczoru gali KSW 43 we Wrocławiu.

W drugiej najważniejszej walce we Wrocławiu wyjątkowo trudny test czeka na Damiana Janikowskiego (2-0, 2 KO). Naprzeciw medalisty olimpijskiego w zapasach stanie były mistrz BAMMA i EFC, Yannick Bahati (8-3, 4 KO, 3 Sub). Do tej pory Bahati zwyciężył 8 pojedynków, a 7 rywali kończył przed czasem. Będzie to bez wątpienia najtrudniejszy rywal w karierze mieszkającego w stolicy Dolnego Śląska Janikowskiego.

Zobacz także: Zapowiedź walki na KSW 43: Artur Sowiński vs Salahdine Parnasse

We Wrocławiu nowego właściciela znajdzie wakujący pas w królewskiej kategorii KSW. W Hali Stulecia przeciwnikiem Michała Andryszaka (20-6, 13 KO, 6 Sub) będzie czołowy brytyjski ciężki, Philip de Freis (14-6, 1 KO, 11 Sub). „Longer” jest specjalistą od skończeń, ale będzie musiał uważać, bo Anglik na czternaście wygranych pojedynków aż jedenaście z nich kończył przez dźwignie lub duszenia.

Ostatnie bilety na wydarzenie w Hali Stulecia są dostępne na eBilet.pl. Transmisja KSW 43 w Polsacie Sport Fight, KSWTV.com i IPLA.tv od 19:00 oraz w Polsacie i Polsacie Sport od 20:00.

2 Komentarze

  1. no i widomo był od kiedy ogłosili tą walke, że to jest prawdziwa walka wieczoru! Soldic pewnie wygra, powalczy jszze w Ksw ze 3 walki i do UFC go wezma

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Kruszwil nie zawalczy na FAME MMA 5?

Kruszwil nie zawalczy na FAME MMA 5? Popularny