Studio Codemasters, wydawca Koch Media oraz jego polski partner – Wydawnictwo Techland, zaprezentowali nowe wideo z nadchodzącego Dirt Rally 2.0. Film „World RX In Motion” stara się uchwycić intensywność i dreszczyk emocji towarzyszący zmaganiom w Rallycrossowych Mistrzostwach Świata (FIA World Rallycross Championship).

Oprócz tradycyjnie rajdowej zawartości w trybach kariery i historycznych rajdów, Dirt Rally 2.0 zawierał będzie osiem torów Rallycrossowych Mistrzostwach Świata, w tym nowe lokacje w tej serii: belgijskie Mettet, brytyjskie Silverstone oraz Circuit de Barcelona w Katalonii. W momencie premiery w grze dostępne będą cztery klasy samochodów rallycrossowych: Supercars, RX2, RX Super 1600s i RX Crosskarts. Pierwsza z nich to nowość w grach Codemasters i znajdą się w niej takie maszyny jak Renault Megane RS RX, Audi S1 EKS RX quattro i PSRX Volkswagen Polo R, za kółkiem którego zasiada Johan Kristofferson – mistrz świata rallycross z 2018 roku.

Zobacz również: Dirt Rally 2.0 – Rajdowe klasyki w nowym zwiastunie

W ramach zawartości sezonowej gra otrzyma kolejne rallycrossowe tory i auta z Grupy B. Rallycross dostępny będzie też w trybie online przeznaczonym dla 8 osób. Dirt Rally 2.0 to oficjalna gra FIA World Rallycross Championship, którego partnerem jest producent napojów Monster Energy. Gra dostępna będzie na PS4, Xbox One oraz PC od 26 lutego 2019 roku. Edycja Day One zawiera auto Porsche 911 RGT Rally Spec i wcześniejszy dostęp do Fiata 131 Abarth Rally i Alpine Renault A110 1600 S. Zamawiający edycję Deluxe otrzymają dostęp do gry od 22 lutego oraz bezpłatny dostęp do dwóch pierwszych dodatków zaplanowanych po premierze.

Zobacz więcej w kategorii: Gry

2 Komentarze

  1. Jedna z najbardziej wyczekiwanych przeze mnie gier w tym roku! Dirt i WRC to moje ulubione gry 🙂

  2. Trailer efektowny, ciekawe tylko czy zmienią system kolizji

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Wykaż się kreatywnością w najnowszej aktualizacji Crossout!

Targem Games i Gaijin Entertainment ogłaszają premierę aktualizacji