We wtorkowy wieczór 29 maja, w apartamentowcu Złota 44 w Warszawie, odbyła się promocja wspólnej książki Mateusza Borka i Cezarego Kowalskiego pt. „Krótka piłka”.

Książka ta jest, jak podsumowali sami autorzy, subiektywnym spojrzeniem na piłkarską reprezentację Polski. Nie brakuje tam wątków, o których z pewnością wielu czytelników nie ma pojęcia. Duet ten doskonale wiedział kiedy wydać książkę o takiej tematyce, ponieważ już za kilka dni w Rosji rozpoczną się piłkarskie Mistrzostwa Świata.

Zobacz także: Gala Ekstraklasy – nagrodzono najlepszych w sezonie 2017/18

„Krótka piłka” to po prostu kulisy polskiego futbolu okiem reporterów, którzy od lat znajdują się blisko wydarzeń, albo nawet w samym centrum. Czytelnik wejdziecie za drzwi szatni reprezentacji Polski, pozna nieznane dotąd okoliczności transferów Roberta Lewandowskiego, oraz dowie się m.in., jak niewiele brakowało, aby w eliminacjach do mundialu w Rosji kadry nie prowadził Adam Nawałka.

Na promocji książki pojawili się m.in. prezes PZPN i legenda polskiego futbolu Zbigniew Boniek, były piłkarz Wojciech Kowalczyk, właściciel KSW Martin Lewandowski, piosenkarz Wojciech Gąssowski czy dziennikarka i prezenterka telewizyjna Karolina Szostak.

Mateusz Borek o Robercie Lewandowskim, MŚ Rosja 2018 oraz książce „Krótka piłka”:

Zbigniew Boniek: Robert Lewandowski odejdzie z Bayernu. MŚ Rosja 2018:

 

Zobacz więcej w kategorii: Piłka nożna

 

3 Komentarze

  1. Zibi dobrze nawija

    1. kiedy wydaje album?

  2. ch… Lewny odejdzie, na 200% zostanie u niemiaszków do 2021 roku, aż wypełni cały kontrakt, tak samo było z Riberym, też miał odchodzić, ale Rummenige powiedział, że nie i nie sprzedali go

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

ZOSTAŃ CZĘŚCIĄ HISTORII. WYJĄTKOWA AKCJA LEGII WARSZAWA

W sobotę, 15 grudnia, każdy może skorzystać z