Podczas tegorocznego Forum Zmieniamy Polski Przemysł już po raz 17. doceniono podmioty, które kreują nowe wartości w polskiej gospodarce. Tytułem „Tego, który zmienia polski przemysł” uhonorowane zostały osoby, firmy, instytucje i wydarzenia w konsekwentny i odważny sposób realizujące idee innowacyjności. Laureaci wyróżnień „Tego, który zmienia polski przemysł”:

  • Stalprodukt
  • Polwax
  • PCC Rokita
  • Warbud
  • Creotech Instruments
  • Tomasz Domogała i TDJ
  • Motoryzacja w Polsce: General Motors Manufacturing Poland i Volkswagen Poznań
  • GE w Polsce
  • Grupa Nowy Styl
  • Griffin Real Estate.

Konkurs został zorganizowany przez Grupę PTWP – wydawcę Miesięcznika Gospodarczego Nowy Przemysł, portali – m.in.: wnp.pl i Portalsamorzadowy.pl, PulsHR.pl oraz organizatora Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach.

Ideą projektu „Tego, który zmienia polski przemysł” jest wyróżnienie najlepszych praktyk, będących motorem pozytywnych procesów w polskim przemyśle i w całej gospodarce. Tegoroczne nagrody to ukłon w stronę tych, którzy – budując wzrost gospodarczy – wykazali się konsekwencją, odpowiedzialnością i rzetelnością w czasach niepewności i niestabilności. – Tytuły „Tego, który zmienia polski przemysł” to wyróżnienia przyznawane zarówno polskim firmom, jak i obecnym na naszym rynku zagranicznym inwestorom – mówi Wojciech Kuśpik, prezes Grupy PTWP – Wśród tegorocznych laureatów znalazły się podmioty, których działalność charakteryzują innowacyjność i przedsiębiorczość, które realizują inwestycje potrzebne z perspektywy interesu naszego państwa oraz stawiają na ekspansję zagraniczną. Doceniliśmy różnorodne strategie prowadzenia biznesu – odważne konsolidacje i akwizycje, kooperacje z europejskimi liderami nowych technologii, czy też śmiałe rozszerzanie tradycyjnego portfolio produktów – dodaje.

Uroczystość wręczenia wyróżnień odbyła się 6 lutego br. w Warszawie, wieńcząc całodniowe XVII Forum Zmieniamy Polski Przemysł. W sesjach tematycznych, dyskusjach, a także w wieczornej gali wzięły udział najważniejsze postacie polskiej gospodarki – reprezentanci zarządów czołowych przedsiębiorstw, przedstawiciele rządu i parlamentu, eksperci gospodarczy oraz laureaci tytułów z lat poprzednich.

Gala ZPP2017 Agata Konarska
Fot. Pawel Pawlowski/zelaznastudio.pl
« 1 z 4 »

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Zastosowanie technologii blockchain w „Projekcie Horum Bank”

W rozmowie z prezesem Horum S.A. Robertem Łasek