Square Enix, wydawca światowej sławy marek, tj. Final Fantasy i Tomb Rider, zaprezentował dziś Outriders. Gra autorstwa twórców Gears of War: Judgment i Bulletstorm – studia People Can Fly – pojawi się na domowym centrum rozrywki Xbox One, PlayStation 4 oraz PC latem 2020 roku i jest to kluczowy projekt dla tego zespołu.

„Outriders to gra, którą chcieliśmy zrobić od lat” – powiedział Sebastian Wojciechowski, szef studia People Can Fly. „To dla nas ogromna radość, że możemy pracować nad tym projektem razem ze Square Enix. To też ogromne przedsięwzięcie, a nasz zespół znacznie rozrósł się po to, aby sprostać wyzwaniu tego projektu. Mamy już ponad 200 developerów pracujących w czterech studiach na całym świecie, co udowadnia, że Outriders to nasz najambitniejszy projekt do tej pory. Jesteśmy niezwykle podekscytowani tym, że wreszcie możemy przedstawić naszą grę całemu światu i jednocześnie nie możemy się doczekać, aby ujawnić niebawem jeszcze więcej!”.

Zobacz również: Cuisine Royale – rozbudowana strzelanka z gatunku Battle Royale dostępna w Xbox Game Preview

„People Can Fly to idealny zespół do stworzenia takiej gry jak Outriders. Mają ogromne doświadczenie w pracy nad światowej klasy strzelaninami, a do tego znają Unreal Engine jak mało kto w tej branży” – powiedział Lee Singleton, wiceprezes Square Enix External Studios.

„Outriders to dla nas niezwykle ekscytujący projekt. Skupiamy się na tym, by dostarczyć graczom kooperacyjną strzelaninę AAA z bardzo rozbudowaną mechaniką i mocną narracją” – powiedział Jon Brooke, wiceprezes Square Enix External Studios. „Zespół People Can Fly wie jak zaprojektować satysfakcjonujący system strzelania i już teraz nie możemy się doczekać, aż zaprezentujemy wam więcej szczegółów tej zimy”.

Outriders, zobacz zwiastun gry:

Square Enix zaprezentowało również zakulisowe wideo z produkcji Outriders, które koniecznie trzeba sprawdź, bo People Can Fly ma dla graczy specjalną informację:

Outriders zza kulis:

Outriders, strona oficjalna: https://www.facebook.com/outridersgame

Zobacz więcej w kategorii: Gry

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Ultra Off-Road 2019: Alaska wkrótce na Nintendo Switch

Już 25 października br. na Nintendo Switch wydany