Sensacyjna wiadomość dla fanów mieszanych sportów walki! Mamed Khalidov (34-6) ogłosił na swoim Facebokowym profilu, że wraca do klatki MMA!

Mamed Khalidov podzielił się w dniu dzisiejszym ze swoimi fanami taką wiadomością (pisownia oryginalna): „Kiedy przyjechałem tu pełen wiary i nadziei 15 lat temu obiecano mi jedynie edukacje. Znalazłem nowy dom, rodzinę i fanów, którzy doprowadzili mnie do tego miejsca w sporcie w, którym jestem. Jakiś czas temu próbowano pozbawić mnie dumy i godności, która jest dla mnie tak ważna, opierając argumenty na podstawie pomówień skompromitowanego byłego policjanta i oszusta zaślepionego chęcią zemsty o niejasnych korzeniach, który podstępnie wykorzystał moje zaufanie, a kiedy zostal podejrzany o liczne przestępstwa postanowił moim kosztem poprawic swoją sytuację. Ktoś niedawno powiedział mi, że Polska to kraj w ,którym prędzej czy później kopie się pomniki. Ja jednak nie straciłem ani kropli wiary, ani kawałka nadziei w to miejsce na ziemi, bo nie tworzą go granice ludzkich obyczajów, nie tworzą go też nieliczni krytykanci. To miejsce to wy. To dla was walczyłem przez lata. To dla was zostawiałem każdego dnia na sali wszystko co miałem – całego siebie. To dla was dziś postanawiam wrócić ! Ci którzy chcieli zamknąć Khalidowa mogą już odpocząć. Sam wejdę do klatki …. i mogę wam obiecać jedno: mocniejszy niż kiedykolwiek, wybudzony przez odgłosy broni we własnym domu, groźniejszy niż kiedykolwiek. Oczerniony i osądzony wrócę pewniejszy niż kiedykolwiek. Bo właśnie ta sytuacja pokazała mi ostatecznie, że niechętne jednostki zalewa fala lojalnych fanów wpierających mnie przez lata a za kilkoma pojedynczymi gwizdami stoją setki tysięcy tych, którzy wołali i wołają na trybunach moje imię. To wasze głosy niosły mnie ostatnie 15 lat. To dla was powrócę tam gdzie moje miejsce – do klatki … klatki MMA„.

Zobacz również: Damian Grabowski zawalczy o pas wagi ciężkiej z Philem de Friesem na KSW 50 w Londynie

Khalidov od grudnia 2018 roku był na sportowej emeryturze. Ostatnie dwie walki stoczone na galach KSW przegrał z Tomaszem Narkunem.

Kiedy przyjechałem tu pełen wiary i nadziei 15 lat temu obiecano mi jedynie edukacje. Znalazłem nowy dom, rodzinę i…

Gepostet von Mamed Khalidov am Sonntag, 7. Juli 2019

Mamed Khalidov na premierze filmu Underdog:

Zobacz więcej w kategorii: Sporty walki

5 Komentarze

  1. Wracaj do więzienia.

  2. Mamed to legenda!!!

  3. Może sobie wracać do Czeczennii

    1. Ty możesz wracać do nory frajerze durny

  4. Aż się popłakałem, petarda

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Mamed Khalidov vs Scott Askham na KSW 52 w Gliwicach!

Legenda organizacji KSW i były mistrz kategorii średniej,